Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzwonił kumpel już kilka razy, mogą kogoś przysłać ale musi zapłacić.

Wifi niby połączone ale nie ma internetu, jak jest to wolny strasznie.

Nie lepiej zrobić funbox jako bridge i dodatkowy router. Na necie dużo problemów na funboksie z wifi

 

Ewentualnie mógłbym kumplowi udostępnić mój router Asus RT-AC66U

Edytowane przez segunin
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, segunin napisał:

Nie lepiej zrobić funbox jako bridge i dodatkowy router. Na necie dużo problemów na funboksie z wifi

Lepiej, ale jak chce miec lepszy zasięg wifi i, żeby to chodizło jak nalezy to conajmiej plus/minus 400-500 zł na router trzeba wydać, na te do 200 zl to szkoda wychodzic z domu bo to jedno i to samo TP-Link, Tenda, Mercurysys to w ogole jden szmelc. Tylko inne firmy i nazwy.

 

Patrz Asusa w przedziale 300-500 zł.Chyba, że kolega chce wydać 200 zł i mieć funboxa w innej obudowie i nazwie :P

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Genghis Khan napisał:

Troche zgaduje ale pewnie chodzi o zasieg tak? Czy Twoj kolega jest w tym samym pomieszczeniu co funbox? ile metrow? ile scian ile stropow przechodzi sygnal wifi?

 

Chodzi o to że netu nie ma, łączy i jest info że połączono bez internetu. Jak złapie to wolny strasznie że nie da się oglądać netfliksa. Net światłowód 300

 

 

1 godzinę temu, Arnold napisał:

Lepiej, ale jak chce miec lepszy zasięg wifi i, żeby to chodizło jak nalezy to conajmiej plus/minus 400-500 zł na router trzeba wydać, na te do 200 zl to szkoda wychodzic z domu bo to jedno i to samo TP-Link, Tenda, Mercurysys to w ogole jden szmelc. Tylko inne firmy i nazwy.

 

Patrz Asusa w przedziale 300-500 zł.Chyba, że kolega chce wydać 200 zł i mieć funboxa w innej obudowie i nazwie :P

Kiedyś kupowałem netgear za 80 i dawało to radę teraz trzeba wydać 500 aby było ok.

Ten mój asus może być? RT-AC66U

Edytowane przez segunin
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, segunin napisał:

Kiedyś kupowałem netgear za 80 i dawało to radę teraz trzeba wydać 500 aby było ok.

Kiedyś internet był poniżej 100Mb/s i nie było streamingu audio/wideo. Teraz masz 300Mbs o router to nie tylko rozgłaszanie sygnału WiFi, ale tez zabezpieczenia i całe oprogramowanie nim sterujące. Wystarczy czasem na tanich routerach 2-3 osoby, które zaczną pobierac i router nie daje rady jak komputer.

 

4 godziny temu, segunin napisał:

Ten mój asus może być? RT-AC66U

Bardzo dobry model, aczkolwiek teraz trudno z dostępem. Niech sprobuje Asus RT-AX53U moze mu wystarczy, jest do 300 zł, potem to już dostepne modele 400-600 zł Netgear jest drozszy i wcale nie lepszy.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Arnold napisał:

Bardzo dobry model, aczkolwiek teraz trudno z dostępem. Niech sprobuje Asus RT-AX53U moze mu wystarczy, jest do 300 zł, potem to już dostepne modele 400-600 zł Netgear jest drozszy i wcale nie lepszy.

Ja chce mu sprzedać swój router RT-AC66U dlatego pytam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...