Skocz do zawartości

Brak Obrazu w Tv po podłączeniu go do pc


Recommended Posts

Witam serdecznie, kiedy podłączam kablem hdmi TV+ karta graficzna, na telewizorze jest napisane brak sygnału, co dziwne w ustawieniach ekranu na Windows 11 jak dam powiel ekrany lub rozszerz, oba ekrany działają bez zarzutu a zwłaszcza tv. kiedy dam opcje Pokazuj tylko na 2" czyli tam gdzie mam podłączony TV wyświetla się komunikat o  braku obrazu ( wogóle tv nie widzi że jest podłączone HDMI) Zależy mi tylko i wyłącznie na tym żeby tylko mój TV z PC  Był "monitorem". Nie działa jeśli odłączę mój monitor a podłączę tylko TV wtedy tylko jak uruchamiam PC na TV pokazuje się BIOS, i od razu jak się włącza się Windows11 to pojawia się komunikat o braku sygnału, dlatego myślę że wina leży gdzieś w ustawnikach Windowsa dodam jeszcze że wcześniej miałem Widnwos 10 i tam był identyczny problem.

Specyfikacje

Karta graficzna rtx 2070 

TV LG 55C11LB 55" OLED

HDMI 2.0 ale z certyfikatem i na innych urządzeniach działa 

Dodam że inne porty na karcie jak i w telewizorze były sprawdzane. 

I również dodam  że wyłączyłem w systemie fast startup windows jak i hibernacje, zrobiłem aktualzacje systemu jak i tv i sterowników karty graficznej, reinstalowałem również sterowniki karty graficznej i nic nie pomogło, zmiana HDMI też nie pomogła. Proszę o pomoc wczoraj czytałem cały dzień anglojęzyczne fora i nic nie znalazłem :/  :(

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...