Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema, potrzebuję jakiejś podkładki, posiadam myszkę logitech g pro i aktualnie podkładkę logitech G240. Z podkładką mam problem, ponieważ po około 3 miesiącach użytkowania w niektórych miejscach jest wyraźnie bardziej zużyta i myszka porusza się zdecydowanie wolniej w jednym miejscu i szybciej w drugim. Potrzebuję jakiejś podkładki, która w jakimś stopniu ten problem zniweluje, budżet do 150 zł.G240

Link to post
Share on other sites

Swojego czasu miałem podkładkę od Genesis. 

Nie miałem co do niej zastrzeżeń. 

 

Mionix alioth I w porównaniu do G i tego co niżej - 0 różnicy. 

 

Teraz mam jakąś byle jaką kupiona na OLX za 5 zł, taka 90/40 cm, obszyta i od sporo ponad pół roku na biurku, nie ma kompletnie żadnych objawów podobnych do tych co opisujesz. 

 

A nie ma lekko i cała jest wymazana przez dzieciaki, w tym plamami z napojów i jedzenia. 

 

Bym powiedział "pokaż mi drugą taką" ;)

 

Użytkowana przez nawet 3-4-5h dziennie, a w ciągu dnia też jest z nią stały kontakt. 

 

Swojego czasu b.dużo grałem w csa, więc do tej gry potrzebna jest precyzja i pewność ruchu - zapewnia/ła wszystko co potrzeba. 

 

Do tego ustawiona w poprzek, gdzie część wisi za biurkiem, więc zawsze można obrócić i jak nowa :D do tego trzymam 2,jedna na drugiej - to jest dopiero komfort :D

 

Odpowiedź sobie więc sam na pytanie - czy warto przepłacać? 

Bo tu trochę e-świat sprowadził kwestie podkładki na dziwne tory, że tanio nie da się dobrze :)

 

Jeszcze wcześniej miałem QCK plus przez kilka lat, prana kilka razy, aż w końcu trafiła do pralki przez żonę :D i to był dla niej wyrok śmierci :(

 

Upierz ją ręcznie - wanna/prysznic, ciepła woda +mydło i na płasko. To bardziej takie płukanie, ja lekko szoruję gąbką to mycia :Dmoże to taki typ w który wciera się wszystko i trzeba dodatkowo o nią zadbać. 

Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites

Miałem taką - Podkładka STEELSERIES QcK - Według mnie najlepsza podkładka - mysz zachowywała się wręcz rewelacyjnie.

 

Zużyła się ale napewno nie po 3 mieszącach , prędzej były to 3 lata jak nie dłużej.

 

Teraz mam Trust Gaming - też cała czarna - Jest dobra ale ta Steelseries była dwa razy lepsza,.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...