Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 500 PLN


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez FozzY,

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam słuchawek nausznych, zamkniętych do 500 pln. Zastosowanie 70% gry. Reszta filmy, muzyka etc. Na ten moment korzystam ze zintegrowanej kart dźwiękowej lecz mam w planach zakup zewnętrznej. Posiadam juz mikrofon więc przyszłe słuchawki nie muszą mieć wbudowanych. A zapomniałbym. Chciałbym w końcu pozbyć się plączącego kabla więc na pewno chce bezprzewodowe. 

Link to post
Share on other sites

Do bezprzewodowych słuchawek karta Ci nie potrzebna. I tak łączysz je przez USB. Jeśli mówimy faktycznie o słuchawkach wireless (a nie BT) to w tym budżecie masz ograniczony wybór i raczej w gamerskich headsetach a nie słuchawkach hi-fi. Mieszczą się napewno Genesis Selen, ale ich nie testowałem. Dalej masz np. Razer Barracuda X gdzie w sumie dostaniesz pewnie to samo za większe pieniądze. I na tym etapie zdaje się że budżet się kończy. No może jeszcze gdzieś kupisz ponizej 500 Steel series Arctis 1 Wireles. Dźwiekowo następny krok to HyperX Cloud II wireless. Tyle ze to już bliżej 700.

 

Miej świadomość, że jakość dźwięku słuchawek bezprzewodowych w danym budżecie ma się nijak do sprzętu na kablu w tym samym budżecie. 

 

P.s. Zlinczuja mnie tu za wpisy o gejmerskich słuchawkach wiec wisisz mi czteropak na ukojenie bólu :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dziękuje za odpowiedź. Miałem nadzieje, że utrata na jakości nie będzie aż tak duża. Jednak jestem już zdecydowany na słuchawki bezprzewodowe. Co do wireless a BT - jaka jest różnica w jakości oraz cenie? Gdyby dopłata dajmy na to 200PLN równała się z dużą poprawą jakości dźwięku jestem w stanie dopłacić.  

 

PS: czteropak wysłany kurierem ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...