Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bo sie nie robi przerw, znajduje sie czas na silownie :P

 

Zamiast siedziec w domu na du**e ogladajac filmy czy seriale trzeba zasuwac na silownie.

 

Nie wierze, ze nie miales poltorej godziny wolnego czasu dla siebie dziennie, aby zrezygnowac z treningow :)

Link to post
Share on other sites

wszystko się kręci w okół motywacji i dyscypliny, ja się od miesiąca zbieram do jakiegoś programu "przedszkolnego" ale zawsze znajduje jakąś wymówkę plus, nazywajmy rzeczy po imieniu, robienie takich lekkich ćwiczeń jest dość żenujące, natomiast jeszcze gorszym demotywatorem jest fakt, że z moją obecną formą są dla mnie nie lada wysiłkiem, na który jeszcze nie mogę sobie pozwolić i takie błędne koło

Link to post
Share on other sites

730am - wstaje, pysznic, kawa, sniadanie, maile prywatne.

815am - jade do pracy.

8pm - wychodze z pracy.

845pm -9pm jestem w domu, prysznic, jem lub nie, ogarniam wszystko na nastepny dzien (kosztule, krawat) sprawdzam maile prywatne.

 

Pracuje 7dni w tygodniu, czasem w trakcie dnia patrze pierwszy raz na zegarek i jest np 4pm

 

Wczesniej nie bylo dziewczyny i nie pracowalem tak dlugo

Link to post
Share on other sites

Robisz splita

slucham ?

 

Silownia w moim wypadku to extra 1,5h, dziewczyna by mnie zabila gdybym wracal po 10pm

 

o ile nie 2h

 

wroce do diety jaka mialem wczesniej, pozbede sie paru kg przez zmiane odzywiania puzniej bede cwiczyc w domu 30min wieczorem i 20 rano przed prysznicem

 

nie latwo bedzie miec na to wszysko sily

Link to post
Share on other sites

730am - wstaje, pysznic, kawa, sniadanie, maile prywatne. 815am - jade do pracy. 8pm - wychodze z pracy. 845pm -9pm jestem w domu, prysznic, jem lub nie, ogarniam wszystko na nastepny dzien (kosztule, krawat) sprawdzam maile prywatne.

to teraz popatrz na moj plan dnia

 

7.00 budzi mnie córka wkładając palec w oko

7.30 Młodego do szkoły

8.30 - 10.00 śniadanie, zabawa z córką i do pracy

11.00-19.00 na dupsku

19.00-21.00 obiadokolacja, lekcje z mlodym, znowu nauka i zabawa z córką.

21.00-21.20 - dojazd na silownie

21.30 - 22.45 trening siłowy

23.00 - 3.00 - do pracy lub do drukarni przypilnować prac.

 

dodatkowo znajduje czas na rower z synem, swoje ulubione seriale, granie ograniczam do tabletow i psvita.

nie wspominam o kieliszku do którego kazdy obowiązkowy polak musi zajrzec. bo troche alkoholu nikomu nie zaszkodziło

 

PS i jeszcze jedno, nie okładaj sobie życia pod dziewczynę. to dziwnie zabrzmi ale wysupłaj więcej egoizmu. poświęć się dopiero dzieciom. bo to jest prawdziwa miłość i sens.

Link to post
Share on other sites

Jak widac ukladam zycie pod prace w ktorej spedzam 85h tygodniowo, kosztuje mnie duzo sily i stresu.

 

Nie poswiecam sie dziewczynie ale jesli nie bede choc troche o zwiazek dbal dzieci bede musial adoptowac,

Przy moim trybie zycia nie jest latwo sie z kims zwiazac.

 

Twoj plan dnia wyglada naprawde dobrze, masz czas na osoby ktore kochasz jak i znajdujesz czas dla siebie, jestes jednak starszy masz wiesza stabilizacje (zapewne swoje mieszkanie/dom itp)

W ciagu nastepnych 3-4 lat zrealizuje swoj maly plan i wroce do Polski, zaczne skupiac sie na sobie i Rodzinie ale aby to osiagnac musze jescze troche zyc praca.

Link to post
Share on other sites

Lepiej teraz pracowac ile moge niz majac 30pare lat drapac sie po glowie bo musze wzisc ogromny kredyt na dom/mieskanie.

 

Co do cwiczen, kupilem hantle i pare drobiazgow, wcisne 30min cwiczen w swoj dzien, wraz z dieta predzej czy puzniej beda rezultaty

Link to post
Share on other sites

pracuje 7 dni w tygodniu, bez przerw bez wonlych dni wiec nie wiem jak naliczyles 60h max?

 

Czesto koncze pozniej gdy mam klijenta, czasem pracuje w domu przy kontraktach.

 

Plan dnia z poprzedniego posta to bardzo optymistyczny plan, piatek sobota i niedziela to dni w ktorym mam najwiecej spotkan i mega korki i czesto wracam pozniej.

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie :) Mam problem, przybrałem 2 kg i nie mogę dalej zwiększyć swojej wagi %-) %-) Przyczyną tego może być mój ciągły wzrost lub jakieś uwarunkowania genetyczno metaboliczne?

 

Pilnuj miski i ćwicz dalej.

Nawet jak nie będzie progresu przez miesiąc dwa, to po trzecim albo piątym możesz znów wyskoczyć do góry.

Zapasy energii/budulców mogą iść aktualnie w coś innego więc rób swoje i czekaj :)

 

Ewentualnie tydzień odpoczynku - jedzenie/spanie dla regeneracji.

Link to post
Share on other sites

Meta to najgorszy badziew jaki istnieje. Ciągniesz samą wodę, która spada nawet przy perfekcyjnie wykonanym odbloku. Wiadomo, że coś tam zostaje ale spróbuj po cyklu na mecie zrobić redukcję lub przerwać treningi na 3-4 tygodnie. Zleci wszystko.

Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

Panie, ja w życiu nie jadłem nawet kreatyny w tabletkach, a ty mi tu o szprycowaniu się ruskimi sterydami :P

 

Sam zacząłem ćwiczyć, tylko i wyłącznie brzuch, klata i łapy. Można powiedzieć, że już widać efekty powoli, pewnie dlatego, że mam zero tłuszczu (72kg 184cm). Codziennie 15 minut treningu, po którym mam problemy z podniesieniem fajki do ust :P

 

 

Możecie polecić jakieś ćwiczenia na cycki po wewnętrznej stronie (przy mostku)? Mam taką dysproporcję, w okolicach ramion dość dobrze rozwinięte, przy samym mostku zero.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Sam zacząłem ćwiczyć, tylko i wyłącznie brzuch, klata i łapy. Można powiedzieć, że już widać efekty powoli, pewnie dlatego, że mam zero tłuszczu (72kg 184cm). Codziennie 15 minut treningu, po którym mam problemy z podniesieniem fajki do ust

dorzuć do zestawu trochę grzbietu - 3x5 podciągnięć na drążku z szerokiego nachwytu plus 10-15 oderwań po każdej serii brzuchów i będzie git

 

Możecie polecić jakieś ćwiczenia na cycki po wewnętrznej stronie (przy mostku)? Mam taką dysproporcję, w okolicach ramion dość dobrze rozwinięte, przy samym mostku zero.

zacznij robić nogi, a konkretniej uda, tylko nie łącz ich z niczym i rób przynajmniej dzień przerwy po

przysiady, pajacyki, wykroki itp itd

Link to post
Share on other sites

 

 

Meta to najgorszy badziew jaki istnieje. Ciągniesz samą wodę, która spada nawet przy perfekcyjnie wykonanym odbloku. Wiadomo, że coś tam zostaje ale spróbuj po cyklu na mecie zrobić redukcję lub przerwać treningi na 3-4 tygodnie. Zleci wszystko.

 

Jeden mój znajomy zrobił MP trójboju siłowego na mecie. Przynajmniej tak twierdzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...