Skocz do zawartości

Recommended Posts

naturalny miód to samo dobro - pod kątem węgli mieszanka głównie glukozy i fruktozy (czyli cukrów prostych, wchłanialnych od razu bez potrzeby trawienia) i maltozy - tu gorzej, bo to disacharyd, choć go mało to jednak jest, a jak wiadomo z wszystkimi polisacharydami trzeba zachować umiar, także jak grubo nie smarujesz to będzie ok  ;)

Link to post
Share on other sites

czasem się zdarzy grubiej ale to jak wracam z biegania żeby węgle wróciły :) , a jak jem to normalnie w niedużych ilościach :D , za takie informacje jestem wdzięczny bo to ostatnio jedyne słodycze jakie jadam :) , postaram się także herbatę słodzić miodem :D ale szkoda tego dobra moim zdaniem :/ 

Link to post
Share on other sites

Miod to masa cukru plus wlasciwosci prozdrowotne. Cukier to cukier. Szkodzi w redukcji i juz. Oczywiscie w jakichs rozsadnych dawkach nie bedzie znowu takiej tragedii zwlaszcza jakby sie bralo przed i po treningu. A co do slodzenia miodem to jego sie rozpuszcza w letniej wodzie. Ciepla woda zabija w nim wlasciwosci prozdrowotne i zostaje sam cukier. Tak wiec do herbaty to nie za bardzo, bo chyba malo kto pije herbate ktora ma temperature pokojowa.

Link to post
Share on other sites

Czy jeżeli po zażyciu bcaa i beta alaminy czuję jakby swędzenie przez chwilę na całym ciele  to dobry znak? Nigdy tego nie brałem i chciałbym się upewnić czy to normalne ;)

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Czy jeżeli po zażyciu bcaa i beta alaminy czuję jakby swędzenie przez chwilę na całym ciele  to dobry znak? Nigdy tego nie brałem i chciałbym się upewnić czy to normalne  ;)

 

 

 

Okar przyczyny IMO są 2:

1) nie myjesz się i masz wszy, pchły i rzeżączkę 

2) jesteś uczulony na któryś ze składników

 

 

:wariat:

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Chłopie jak coś brałem, a się okazywało, że mam na to uczulenie. To całe ciało mnie swędziało. Pisze z doświadczenia :P

Coś czyli? Marchewkę z lidla? Joguś bananowy z biedronki? Sprecyzuj ;p A najlepiej już nic nie pisz :D Jak ktoś coś wie na ten temat to proszę podzielić się swoją wiedzą :-> . Czy to tylko na początku swędzi a potem przechodzi, czy nie powinienem tego brać lub zmniejszyć dawkę ( na opakowaniu mam napisane jedna lub 2 miarki z 236ml zimnej wody - dziś dałem jedną miarkę), czy swędzenie to tylko chwilowy skutek uboczny itd.

Jestem w posiadaniu tego produktu

http://www.gnc.com/product/index.jsp?productId=15420576

Link to post
Share on other sites

po rozgałęzionych nic nie ma prawa cię swędzieć, chyba że właśnie dostałeś skazy białkowej lub to co łykasz to w cale nie jest BCAA tylko jakaś podróba supla

alternatywnie uczula cię "aromat identyczny z naturalnym", to często niezły syf jest

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy jeżeli po zażyciu bcaa i beta alaminy czuję jakby swędzenie przez chwilę na całym ciele  to dobry znak? Nigdy tego nie brałem i chciałbym się upewnić czy to normalne ;)

Kiedys jak bralem SFD Pure Power w skladzie ktorego miedzy innymi jest beta alanina to po wiekszej dawce mialem wrazenie jakby klucia na calym ciele, jkabym sie mial pocic czy cos takiego. Po samym BCAA tak nie mam. Generalnie sie tym nie przejmowalem. Zjadlem cale opakowanie do konca ale stacka juz nie kupilem. Wole czyste mono.

Edytowane przez verul
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam Panów,

 

mam taki problemik ze sobą - jestem strasznie chudy, przez co nie mogę zrobić rzeźby :/ Wiem, że to nie jest proste, ale chciałbym, żebym jako tako wyglądał. 

Mam (za miesiąc) 17 lat, 175cm wzrostu i ważę...57kg. Zdecydowanie za mało. Jem dużo, ale nie jest to żadne jedzenie wg planu czy diety, po prostu co jest to wciągam. Nie mogę za nic w świecie przybrać. Jak na tak małą masę jestem dosyć mocny (tak mawiają :D ), nałogowo gram w piłkę, nie mam problemów ze zdrowiem, nie piję, nie palę. Pytanie do Was - co zrobić, żeby trochę masy przybrać? Bo tak z niczego mięśnie za bardzo chyba się nie zrobią. Jak coś to pytajcie, odpowiem na ile będę umiał i z góry dzięki, uszanowanko :)

Link to post
Share on other sites

 

 

co zrobić, żeby trochę masy przybrać?

 

trzeba dużo jeść, a jak dokładnie było wałkowane w temacie, cofnij się kilka (naście?) stron to znajdziesz

plus teraz jesteś w takim wieku, że wciągniesz dowolną liczbę kalorii i nie będzie po tobie widać

 

druga sprawa to właściwe ćwiczenia siłowe, od "piłki" nie urośniesz

Link to post
Share on other sites

Polecicie jakieś dobre buty na siłkę? OFc dobre i tanie. :wariat:

Tak by sięmarte ciągi dobrze robiło czyli podeszwa nie może byćzbyt gruba no i by przysiady się dobrze robiło, czyli nie może być też całkiem płaska. Moje dotychczasowe buciki wzieły się rozleciały.

Link to post
Share on other sites

ja mam adidasy, podobne do tych tylko meshowe, świetna sprawa, kupiłem w deichmann'ie za 170, 4 lata temu, nadal chodzą, a sporo przetrwały, w tym kilka prań w pralce i zalanie benzyną ekstrakcyjną

 

http://www.hdwallpapersinn.com/wp-content/uploads/2012/10/adidas-shoes.jpg

Link to post
Share on other sites

idź do marketu i poczytaj, tylko weź poprawkę na to, że te tabele na produktach często powstają w oparciu o jakąś normę i matematykę, a nie badanie, także należy je traktować pi razy oko, dotyczy to zwłaszcza produktów dietetycznych, ze szczególnym uwzględnieniem tych 0% tłuszczu, praktyki na jakie wspaniałe normy pozwalają w przypadku tych produktów są jednym z największych sku.. tw w całej spożywce 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...