Skocz do zawartości

Recommended Posts

Śniadanie pierdanie. Jak ma być masa, to żreć co 2h!

Ale ogólnie lepiej jeść częściej a mniejszymi porcjami. Znajdzie się jeszcze sporo, ogólnych a przydatnych porad które można znaleźć bez problemu nie będąc skończonym leniem, ale od diety opartej na grupie krwi to z zażenowania głupotą idei spadłem z fotela.

Link to post
Share on other sites

zażenowania głupotą idei spadłem z fotela.

Niby cos w tych dietach jest - mozna wykonac badanie DNA, ktore moze nam powiedziec ktore typy pokarmow bardziej nam sprzyjaja, a ktore mniej.

Czemu, wiec mialoby nie byc jakis kilku uniwersalnych pokarmow dla konkretnych grup krwi? :)

 

A tak ogolnie:

Peklo 150KG w MC i 130 w przysiadzie :D

Link to post
Share on other sites

ale od diety opartej na grupie krwi to z zażenowania głupotą idei spadłem z fotela.

to zanim nabawisz się kontuzji trochę poczytaj o co w tym chodzi

temat zrobił się bardziej modny w ostatnim czasie także na bank pojawi się (albo już się pojawiło) sporo spamu, niemniej gość, który to opracował spędził lata na badaniach, nie przypomnę sobie nazwiska niestety

 

PS dla mnie lunch to posiłek pomiędzy drugim śniadaniem a obiadem :P

Link to post
Share on other sites

Wielu czołowych polskich kulturystów stosuje się do zaleceń diety zgodnej z grupą krwi, np. Michał Karmowski, Karol Małecki. Również Ryszard Rećko (już nie kulturysta, ale miał osiągnięcia w tym sporcie).

Sam raczej z dystansem podchodzę do tej diety, ale jeśli chodzi o same produkty wymieniane w tej diecie, to należą do zdrowych i spokojnie można sobie z nich ułożyć jadłospis.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Peklo 150KG w MC i 130 w przysiadzie

Gratsy. Ja znów zacząłem robić MC i po trzecim treningu prawie cała dawna moc wróciła (120kg - 10 powtórzeń) :) Przysiad też mi się w końcu ruszył i myślę że ~110kg wydrę. Dorzuciłem jeszcze worek 2x w tygodniu po ~30 minut by jeszcze bardziej ruszyć metabolizm a przy okazji usprawnić system samoobrony :P
Link to post
Share on other sites

nie słyszał, po paru akapitach... takie to to... wyuzdane, plus imo nie wygląda to najzdrowiej

chcesz to próbuj, ale wcześniej skonsultuj się z lekarzem lub farma...ee lekarzem sportowym lub dietetykiem :P

 

 

btw dla mnie dieta ma być prosta jak konstrukcja cepa, a nie nawymyślana, efekt placebo związany z trzymaniem się jakiegoś ścisłego reżimu do mnie nie przemawia

Link to post
Share on other sites

Próbowałeś przechwytem? Albo jeszcze lepiej, chwytem zamkowym?

To jeszcze dość skromna waga jak na paski, ale możesz spróbować tymczasowo wspomóc się taśmą, a gdzieś w treningu dorzucić coś na wzmocnienie przedramion (bo pasek sam w sobie nie rozwiąże problemu za słabej ręki, a wręcz go pogłębi).

Link to post
Share on other sites

Właśnie też muszę coś pomyśleć, dobrze by było dorobić się mocnego ścisku 8) Tak jak wyżej było powiedziane, dla mnie też paski to przesada jak na ten ciężar :)

 

Co taka cisza? :)

Dzisiaj po lekkiej przerwie spróbowalem zrobić trening bardziej siłowo i choć wyniki nie są złe to pare stawów i chrząstek dało o sobie znać 8)

 

@Zgin grzesiu ^^

Edytowane przez BlackCrow
Link to post
Share on other sites

To nie musi być wcale zła technika. Może zła rozgrzewka, a może po prostu taki gen. Zwyrodnienia stawów pojawiają się nawet u ludzi, którzy nie trenują. Po prostu niektórzy mają takie skłonności genetyczne. Najlepszy przykład to haluks.

 

Rozwalają mnie ludzie, trenujący push & pull. W treningu push robią może 1/4 ciała, a na pull 3/4. Trololo. Kolejna sprawa, że na treningu pull wykonują... przysiady. Haha. :D Przecież przysiady to ruch wypychający.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...