Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jako że mam pojęcie o treningu w domu bo robie go od wielu lat. To zarzuce parę rad i uwag:

1. Kolego mst programy 100 pompek itp to nic nie da żadnej masy napewno.

Hantle które podałeś(15kg) jako że jestes początkujący wystrczą na pewien okres czasu na początku i tak będzie musiał używac powiedzmy 10 kg obciążenia.

Następinie piszesz o przysiadach do kąta 90 stopni jest to jak najabardziej błędna technika i naraza nas na kontuzje , przysiady robimy do końca aż uda zetkną się lub prawie zetkną z łydką wtedy wiązadła stanowią najlepszą stabilizacje kolan.

Jeśli masz jakieś pytania co do ćwiczen to służe pomocą !

 

Dzięki bardzo ;)

Chodzę od wtorku (już byłem 4 razy) na siłownię do świetnego fachowca, który zna się na rzeczy niesamowicie. Jedziemy ogólnorozwojówkę, szukamy słabych punktów, które potem będzie można wzmocnić. Zwis na poręczy i zginanie nóg do brzucha, wyciskanie 12,5 kg sztangi, nachwyt sztangi i ruchy do brzucha, potem wyprost i od nowa, leżenie na ławce i przenoszenie ciężaru w górę, za głowę i z powrotem, uginanie nóg przy prostych rękach chwytając sztangę i tak dalej. Działamy na każdą partie mięśni.

Wszystko 4 serie po 10 powtórzeń. I po 4 dniach już czuć że coś się dzieje - przede wszystkim czuć bolące mięśnie, ledwo ręce prostuje, ale motywacja pójścia na siłownię jest - tam podczas rozgrzewki się rozrusza i ból ustaje.

 

Chodzę 4x w tygodniu, efekty po wakacjach będą na bank :)

 

Walnij se gainera %-)

 

Ja słyszałem od Mojego trenera, że gainery, odżywki to jeden wielki syf.Zatrzymują wodę w organizmie, puchniesz, i ćwiczyć trzeba żeby to działało. A wydolność organizmu lipna.

 

Ciekawa sprawa, bo mój trener siedzi w temacie od 14 roku życia. Dzisiaj, w wieku 47 lat, po kontuzji stawu barkowego (lekarze mówili mu, że już nic nie podniesie) wyciska 110kg przy wadze 72kg. I młodzi chłopacy po 25 lat, którzy chodzą do Niego 4x w tygodniu od ponad roku, jeszcze nie zdążyli mu dorównać.

I wszystko osiągnął bez odżywek i innego syfu - w szczytowej formie, gdy był młodszy, brał 144kg. Ludzie przyjeżdżali do Niego z Poznania, rzucali wyzwania, a po kilku seriach z pokaźnymi ciężarami kapitulowali. I tak ktoś z pasją, robił co chciał z mięśniakami, którzy lubili serwować sobie odżywki i inny syf :) Odjeżdżali z głową spuszczoną w dół...

 

Pojęcie gość ma niesamowite. A jeszcze będę boksował, żeby kondycję sobie poprawić ;)

Link to post
Share on other sites

Boks to jest coś pięknego :) a jeszcze taka moja uwaga jak juz zrobisz np: jedna serie ćwiczeń to rozciągaj mięśnie na drugą po każdym ćwiczeniu tak unikniesz mocnych zakwasów , może tak robisz albo bodajże nie doczytałem :P

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Ja słyszałem od Mojego trenera, że gainery, odżywki to jeden wielki syf.Zatrzymują wodę w organizmie, puchniesz, i ćwiczyć trzeba żeby to działało. A wydolność organizmu lipna.

Nie jest to prawda, poczytaj na ten temat ;)

Link to post
Share on other sites

Lepiej już nadrobić kalorie zdrowymi tłuszczami niż przesadzić z węglami.

 

Ja nigdy nie rozumiałem po co komu gainer. Przecież węgli we wszystkim pełno, a białka jeśli brakuje, to lepiej kupić odżywkę białkową.

Zależy jakie masz zapotrzebowanie. Niektórzy sięgają po gainery, bo wiedzą, że ciężko co dzień uzyskać mniej więcej dzienne zapotrzebowanie węgla.

Edytowane przez tamburyn
Link to post
Share on other sites

gryf i obciążenia super ławeczka do du*y kolega ma taka ćwiczymy na niej i już spawy poszły , nie polecam nie kupuj leciwa konstrukcja lepiej wez się za inną ;)

niby do 250kg pic na wodę

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites
no już lepsza widac solidne grube wkręcane śruby no i piastę :P a co firmy nie wiem nei wypowiem się moge powiedziec ze miałem z tej firmy worek do boksowania to się je**e trochę :]
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...