Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poleci ktoś jakąś dobrą ławkę + stojaki + gryf z obciążeniem? Jakoś niezbyt drogo, o ile się da.

Wiem, że gryf musi mieć 28mm średnicy, ale to drogie cholerstwo strasznie ;) Wiem, że firma marbo jest dobra, ale np. Nie wziąć jakieś ławki Hertz + gryf od marbo? Wyszłoby taniej.

Link to post
Share on other sites

Marbo to nie jest dobra firma. Mam od nich ławkę i jest fatalnie spasowana, niestabilna. Mam też od nich sztangielki i są niechlujnie odlane - do tego stopnia, że talerze nie chcą wchodzić, trzeba je obracać i znaleźć miejsce, w którym przechodzą.

 

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Marbo to nie jest dobra firma. Mam od nich ławkę i jest fatalnie spasowana, niestabilna. Mam też od nich sztangielki i są niechlujnie odlane - do tego stopnia, że talerze nie chcą wchodzić, trzeba je obracać i znaleźć miejsce, w którym przechodzą.

Ja też mam gryfy i nakłady od Marbo i nie zgodzę się z Tobą - wszystko bardzo pięknie pasuje i wykonanie też do zaakceptowania. Moja ławeczka to Xylo - straszny syf...nie polecam. Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Z czym się nie zgadzasz? Z tym, że mam źle odlane sztangielki Marbo? Acha, wiesz lepiej ode mnie, jakie mam.

Nie, tylko z tym, że nie jest to dobra firma - przed zakupem oglądałem nakłady i gryfy innych firm takich jak: Spookey, Hop-Sport czy Thorn (wszystkie powszechnie dostępne) i w porównaniu z Marbo to niebo a ziemia.
Link to post
Share on other sites

Ja miałem kiedyś pokryte gumą gryfy Herculesa (tak się to chyba zwało) i to było porządnie wykonane. Talerze marbo nie chcą wchodzić na gryf bez kombinowania. Są też zadziory na radełkowaniu. Pomyślałem, że po prostu mam pecha i zamówiłem ławkę... Tulejka nie pasuje do ławki. To jest słynne spasowanie Marbo. Powinno wejść do przysłowia. "Jakość jak u Marbo".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...