Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dużo lepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w karnet na siłkę. Jeśli za daleko to w książkę o ćwiczeniach z własną masą ciała, no chyba, że miałeś/aś już do czynienia z treningiem na siłowni to można pomyśleć o domowej siłce  ;)  Poczekałbym jednak na wypowiedzi ekspertów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie mam przekonania to atlasów typu "wszystko w jednym". Niby to uniwersalne, niby każdą partię da się na tym przećwiczyć, ale mimo wszystko zestaw dostępnych ćwiczeń jest dość ograniczony, a wykonywanie tych samych ćwiczeń na dłuższą metę nie sprzyja rozwojowi. Nie ma to jak wolne ciężary. Przynajmniej jeśli chcesz budować masę mięśniową. Poza tym los takich sprzętów kupowanych do domu często jest taki, że stoją i się kurzą, albo służą do rozwieszania na nich prania. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie potrzebuję porady w sprawie budowania masy mięśniowej i spalaniu tłuszczu. Mam prawie 22 lata 1.9m wzrostu i wagę około 90kg. Powiem tak ogólnie się zapuściłem i wyglądam tragicznie. Zacząłem biegać ale wiem że to nic nie da jeśli nie zmienię diety. Ogólnie unikam słodyczy, słodkich napojów nie słodzę kawy/herbaty nie jem fastfoodów jeśli już coś takiego jem to od święta parę razy w roku. Jem z 2 posiłki dziennie co jest strasznie beznadziejne I wiem że jest to złe. Jakie ćwiczenia + jakieś porady dietetyczne moglibyście mi polecić. Mam hantle 16kg którymi jestem sam wstanie zrobić ręce i spalić z nich tkankę tłuszczową. Najgorszy jest brzuch,boczki klatka piersiowa. Sam sobie nie daję z tym rady i proszę was o pomoc bo już serio nie wiem co z tym fantem zrobić. Mogę wstawić jakieś zdjęcia jeśli to w czymś pomoże.

Link to post
Share on other sites

Dieta to podstawa. Trzymaj miche na poziomie 60% białko 30 % węglowodany 10% tłuszczu i na pewno waga poleci w dół.

 

Reasumując masz jeść produkty bogate w białko i trochę się ruszać.

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego że spalasz tłuszcz z brzucha, ramion czy nóg. Tłuszcz schodzi równomiernie.

Lepiej jeść 2 niż nie jeść wcale. Przeglądam blogi na youtubie i jedna osoba je tylko i wyłącznie jeden posiłek dziennie do 20zł. Jest to dieta fast foodowa bo zwyczajnie lubi tego typu żarcie. W ciągu 90 dni stracił 9kg. Także sam widzisz.

 

Od siebie polecam każdemu insanity workout / max 30. Dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o wyrabianie kondycji i utratę tkanki tłuszczowej. Tak jak zacząłem robić to 2 lata temu tak robię insanity do tej pory. Masz wszystko ułożone, jak nie dajesz rady jest osoba która modyfikuje ćwiczenia abyś ukończył 30 minut.

Nie potrzebujesz nic, tylko 30 minut dziennie, także ruszaj du**ę i uzależnisz się od tego tak samo jak ja 8-)

Jak chcesz znajdę linki w sieci i podeślę.

 

Zawsze idę na siłownię i ćwiczę przed osobami na bieżni. Wszystkie spojrzenia skierowane na mnie :D

 

 

 

http://i.imgur.com/uEfMwGc.png

http://i.imgur.com/v3f6yO3.png

 

 

Edytowane przez drachenfeles
w spoiler takie wklejki
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie reklamujcie tutaj dziadostwa i kiepskich wzorców :D

 

Dobra ja robię lekki powrot do jakiejś formy poświątecznej. Do końca stycznia lecimy carb cycling:

 

Pon - Pt: B: 220 g W: 110 g T: 90 g

Sob - Ndz: B: 200 g W: 200 g T: 80 g

 

Trening co drugi dzień FBW + co drugi dzień aeroby. .. Do końca stycznia plan jest na zejście do ok 88 kg i < 10% BF. Mam nadzieję, że będzie dalej szło i podzielę się progresem :)

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

taki elektroniczny gadget. który pokazuje jakieś cyferki z zabawnym wręcz rozrzutem dokładności

ale jak potrzebuje wydać trzy i pół stówki na to, żeby panel LCD powiedział mu to samo co lustro, to jego kasa, nie moja, nikomu nie bronię ;)


dziś był pierwszy trening od listopada, takie tam ogólne na rozruszanie, ale oczywiście mnie poniosło, tempo spore, ciężary nie lekkie i się porzygałem z wysiłku, dobrze, że pod koniec

Link to post
Share on other sites

A co Ty chcesz redukować? Zatłuszczony jesteś?

 

Bo musisz coś pojąć, redukcje można rozumieć na dwa sposoby - zrzucanie wszystkiego bądź zrzucanie tłuszczu. Przy zrzucaniu tłuszczu naturalnym będzie proces budowy mięśnia, waga niekoniecznie się może wtedy zmienić, ale wygląd na pewno.

 

A jak chcesz zrzucić wszystko to te 2500 kcal brzmi raczej słabo.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...