Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziś przeczytałem o refeed day, gdzie podkręcamy metabolizm poprzez dodanie 500kcal ( czyli mając teraz na redukcji 2150 przez jeden dzień podbijam do 2650 ), obcięcie białka, dość spore podwyższenie węgli i delikatnie tłuszczy. Mam nadzieję że to rozwiąże problem z gubieniem tłuszczu przy 15%BF

Link to post
Share on other sites

Ja mam lepszy problem, na miesiąc oko olałem dietę, tak przed świętami na początku stycznia wracam do tej samej kaloryczności i waga zamiast trzymać poziom 64-65 trzyma poziom 67-68, chyba mi bardzo metabolizm zwolnił od tego czasu no i minie z 2 miesiące zanim go podkręcę :D 

Link to post
Share on other sites

 

 

Dziś przeczytałem o refeed day, gdzie podkręcamy metabolizm poprzez dodanie 500kcal ( czyli mając teraz na redukcji 2150 przez jeden dzień podbijam do 2650 ), obcięcie białka, dość spore podwyższenie węgli i delikatnie tłuszczy. Mam nadzieję że to rozwiąże problem z gubieniem tłuszczu przy 15%BF
Ile Ty masz wzrostu i wagi ze jesz tylko troche powyzej 2100 kcal?
Link to post
Share on other sites

Ciekawy po prostu jestem, bo 2100 na aktywnego fizycznie faceta to mi sie malo wydaje. Pomijam juz pomysl czasowego zwiekszania kalorii i obcinania bialek, moze to dziala, ale wydaje sie dla mnie dziwne. Wegle najmniej przyspieszaja metabolizm, a najwiecej bialka. No ale moze sa ludzie na ktorych to bedzie dzialac w koncu kazdy jest inny. Ja np nie mam zadnych problemow z zejsciem ponizej 15% bf.

 

Swoja droga pod pewnymi wzgledami nie warto dobrze wygladac. Jakbym mial sylwetke golonkowo - piwna to nie mialbym problemu z kupowaniem ciuchow. A tak to koszule na wymiar musze nosic, garnitury tez. A to juz konkretna kasa sie robi. Bo jak marynarke dopasuje w barach to w brzuchu plywam, a spodnie o 4 rozmiary za duze... Nawet jak przymierzalem rozmiar mniejszy garniak to w barach bylo mocno na styk (nie wygladalo to juz dobrze), na brzuchu z marynarki robi sie worek z pustym miejscem na bebech, a spodnie na obwod w pasie 90 gdzie ja mam troche ponad 80. Na kogo oni to szyja? Jak kiedys kupowalem dzinsy i kobieta "na oko" mnie ocenila na rozmiar 34 to po tym jak jej powiedzialem ze mam 30 az za mna poszla zeby sprawdzic jak leza bo albo uwierzyc nie mogla, albo popatrzec sobie chciala    :->

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Ile Ty masz wzrostu i wagi ze jesz tylko troche powyzej 2100 kcal?

171 i 72kg

 

 

Przydaloby sie jeszcze kilka cm no ale co zrobic. Na kfd widziałem że gościu przy tym wzroście nieźle sie wyrzezbil i to moj dlugoterminowy cel. Wole miec problem z ciuchami niz sylwetke glonowo piwna :D Twoja sylwetka to istna brzytew z tego co pamiętam i to też daje kopa do działania. Pomysły już mi sie skończyły czemu waga nie idzie w dół i podpowiedzieli że organizm się broni przed oddawaniem tluszczu po kilkumiesiecznej redukcji, także trzeba go jakoś oszukać podbijając wegle. Jak nie wypali to..... musi wypalić!

Link to post
Share on other sites

Do brzytwy to mi sporo brakuje ;) (fajnie by bylo miec +6cm w bicepsie i z +10 w klatce).

Faktycznie, przy tej wadze to sie wydaje byc odpowiednia ilosc kalorii.

 

Co do wielomiesiecznych redukcji to moze po prostu przejdz na tydzien na bilans zero? albo popracuj nad zmiana cwiczen.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakbym mial sylwetke golonkowo - piwna to nie mialbym problemu z kupowaniem ciuchow.

Coś jest na rzeczy w tym, co mówisz. Jak znajdę dżinsy, które w pasie są dobre, to w nogawki się nie wbiję, albo wyglądam, jakbym dostał spodnie z pomocy dla powodzian, natomiast jak nogawka jest ok, to w pasie mam zapas taki, że jak ścisnę paskiem, to wygląda, jakbym się w worek ubrał. No ale z dwojga złego, już wolę tak, niż pasować to tych spodni szytych dla przeciętnego właściciela mięśnia golonkowo-piwnego.  

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu natknąłem się na ciekawy produkt w jednym z show. Temat wydaje się być śmieszny lecz dziś ty wypróbowałem i czułem się dziwnie :D

 

Przechodząc do sedna, czy ktokolwiek z was zastanawiał się czy robiąc poranną kupę pozycja w której siedzimy umożliwia pełne wypróżnienie? Ja też nigdy nie myślałem o tym, siadam i robię swoje. Jednak jak się okazuje pozycja odgrywa sporą rolę. Zachęcam do obejrzenia.

 

Dziś goniło mnie do kibla  3 razy. Za 3 sobie przypomniałem o tym, podstawiłem sobie coś pod nogi i wypróżniłem się jak nigdy :D Polecam wypróbować! Wiele się mówi o diecie, błonnikach ale nikt nic nie mówi o pozycji!

Link to post
Share on other sites

No w sumie masz rację,ale wolałbym poczytać coś bardziej wartościowszego.Choć nie ukrywam,że temat o pozycji podczas opróżniania się mnie zaskoczył.Nigdy nie wiedziałem,że to ma jakiś wpływ.

 

Jak chciałbyś poczytać coś wartościowego to zaglądaj na strony z  ciekawymi artykułami.

 

Sam się nigdy nad tym nie zastanawiałem, wczoraj miałem refeed day i o mało się nie porzygałem upychając węgle. Zazwyczaj goniło mnie do kibla 2-3 razy z rana w przeciągu dwóch godzin a dziś raz i porządnie aż się kibel zapchał :rotfl:

 

Dostałem wskazówki od PoMocnego z youtuba co do mojej diety. Także obcinam tłuszcze, podbijam węgle i białko przez najbliższe 10 dni. Po 10 dniach znów obetnę tłuszcze o 10g i po kolejnych 10 dniach zredukuję węgle o 30g.

 

 

Cel na najbliższe tygodnie to wytrwać 30 minut bez odpoczynku z Insanity Max 30.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Mam problem z wyborem gryfu pod obciążenie. Średnica w obciążeniu to ~2,5cm i tak samo gryfu od hantli. Na allegro znalazłem sporo takich co mają 180cm i średnicę 25mm ale są z takim sporym gwintem i boję się, że przez to obciążenie może nie wejść.

 

 

np http://allegro.pl/gryf-prosty-180-fi-25mm-niemiecka-jakosc-bb-i4982367656.html

Link to post
Share on other sites

Obciazenia maja srednice 25mm? To pomysl nad zmiana na 29 albo 31mm bo 25 to jakies dziwne. Najmniejsze gryfy maja wlasnie 25mm, a dobrze by bylo miec grubszego ze srednica 28mm. Jak to nie sa obciazenia bitumiczne to zawsze mozesz je tez rozwiercic.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Tak, średnica otworu w obciążeniach to 25 mm, są to obciążenia od hantli, nie posiadam funduszy żeby kupić jeszcze nowe obciążenia. Chce właśnie nabyć gryf na takie obciążenia, ponieważ chcę już zacząć ćwiczyć z ławką ale właśnie nie wiem czy one wejdą na gryf o średnicy 25mm (gryfy od hantli maja praktycznie zerowy gwint, są na takie zaciski z "imbusem" jakby :D) a nie wiem czy podana na necie średnica gryfu wlicza też ten gwint, bo widziałem jeden obrazek z wymiarami i to tak nie wyglądało zbyt.

 

E: Zamówiłem ten gryf 25mm, jak nie będą pasować to rozwiercę trochę :P

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...