Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ejzo12 jeśli kolega nie zacznie jeść jak na faceta przystało czyli dwa razy więcej to nic mu nie pomoże raczej, a jeśli jest aż tak chudy to ewentualnie gainer(odżywka węglowodanowo-białkowa) jako dodatek a nie same białko. 

Link to post
Share on other sites

Panowie żeby spalić tłuszcz do oko 7/8% z 17/18% w organizmie ile będę potrzebować czasu ? Ostatnimi czasy się zapuściłem jest szkoła masa nauki do tego treningi, nie miałem sobie bardzo kiedy gotować ale teraz będę mieć prawie miesiąc przerwy więc planuję już zacząć.

Link to post
Share on other sites

A dlaczego chcesz zbijać tkankę tłuszczową do tak niskiego poziomu? Przecież to nie ma sensu o ile nie przygotowujesz się do pokazów kulturystycznych, a zakładam, że tak nie jest. To niezdrowe, trudne do zniesienia, bo stale musisz odmawiać sobie rzeczy, na które masz ochotę i generalnie potrzebne jak głuchemu walkman. Pamiętam jak gość, który był trenerem na siłce, gdzie ćwiczyłem, zbijał tłuszcz właśnie przed zawodami kulturystycznymi. Wyglądał, jakby go ktoś okradł. 

Link to post
Share on other sites

 

 

ja zszedlem do 8% i tak nie mialem

 

ćśś   :P

 

 

 

A dlaczego chcesz zbijać tkankę tłuszczową do tak niskiego poziomu?

 

bo to:

A) dobrze wygląda

B) dobrze się człowiek czuje

c) facet nie baba, nie potrzebuje smalcu pod skórą, w każdym razie nie więcej niż 4-5% by być nadal zdrowym 

D) zawodowcy schodzą do 1-2% i to jest już wyczyn i efekt rycia beretu o jakim pisałem tylko nie mówcie dentorowi

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tylko pamietaj, ze aby utrzymac 8% musisz ciagle cwiczyc i ciagle liczyc kalorie. Nie da sie miec 8% bez nieustannego wazenia i liczenia wszystkiego. To taka ilosc, ze szybko i latwo sie nadrabia braki do 10, 12 czy 14% bf. Sam teraz mam pewnie ok 14% bo przez pol roku mialem labe =]

Tak wiec to nie jest poziom ktory mozna miec ciagle. Na stale to mozna miec 10 - 12% na luzie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko pamietaj, ze aby utrzymac 8% musisz ciagle cwiczyc i ciagle liczyc kalorie.
 

 

przy szkole bd to trudne ale to cel bardziej na wakacje, czyli mówisz że jak chcę utrzymywać te 10-12% wystarczy trzymać nie idealną dietę ? Ja ostatnio strasznie się zapuściłem bo po wakacjach miałem 11-12% a teraz 18%, został mi beznapinki delikatny zarys brzucha ale ja lubię jak kafle są dobrze widoczne, a na napince znika mi 1 od dołu kafel z brzucha przykrywa go tłuszcz efekt szkoły i sporego apetytu na słodkie bo po szkole muszę coś słodkiego zjeść bo nie umiem myśleć. 

Link to post
Share on other sites

Mam dziwny problem od wczoraj od południa mam nieposkromiony apetyt nie ważne co zjem tłuste,białko masa węgli cały czas czuję nie możliwy głód z którym sobie nie umiem poradzić.... jem cały czas i na potęgę, może to być związane z moją niedawną chorobą miałem biegunkę i pozbyłem się raczej wszystkich witamin no i organizm w taki sposób próbuje mi powiedzieć że coś jest nie tak ? Czy raczej nie tutaj szukać przyczyny takiego głodu ? 


 

 

Mam nadzieje ze sie nie zapuszcze do 3 stycznia
 

 

żeby w tak krótkim czasie się zapuścić musiałbyś jadać ponad 5000kcal samego syfu to jest słodyczy i bez wartościowego jedzenia, to jest szansa że byś się zapuścił teraz raczej tak się nie stanie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...