Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzisiaj pierwszy dzień na siłce i ledwo co mogę rękoma ruszać.

 

Ćwiczenia polecił mi Big za co dziękuję bo ładnie dostałem w kość.

 

Macie jakieś zalecenia bo przez 2 tygodnie mam lecieć obwodowy.

 

Ile razy w tygodniu najlepiej chodzić na początku?

 

2 tyg FBW tylko, co tak krótko ?

3 treningi w tygodniu to taka norma .

Link to post
Share on other sites

Mam 29 lat, ważę 57 kilo i mam 1,55 wzrostu potrzebuję schudnąć z 4 kilo, najbardziej mnie drażni brzuch, dlatego najbardziej zależy mi na tym aby właśnie tam było mniej cm. Może coś doradzicie, jakie ćwiczenia, może suplement?


A i może to ważna informacja, że jestem kobietą:)

Link to post
Share on other sites

 

 

ważę 57 kilo

 

To tyle co dobry kurczak ;) Proponuję zacząć od regularnego biegania w połączeniu ze zdrową dietą. Nie ma cudów ani "magicznych tabletek" które schudną za Ciebie. Pamiętaj że pot to łzy tłuszczu ;) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja to mam 8 tygodni tylko by zrobić formę jako taką i zrzucić z tych 88kg sadła tak 13kg chociaż. Mam 185cm wzrostu (tyle widnieje w dowodzie).

No to do roboty. Tylko nie wymiekaj jak ostatnio przy insanity ktore miales ukonczyc ; p

Link to post
Share on other sites

po spamuje sobie w ramach auto-motywacji

 

dziś mój popierdółkowy trening wypadł następująco

 

5x10 siad ze sztangą ATG, progres od czterdziestki +10 w każdej kolejnej serii, w ostatniej weszło tylko 5 powtórzeń

5x10 martwy sześćdziesiątką

4x10 wiosłowanie końcem oburącz czterdziestką, na piątą serię nie miałem już siły... zły sen, a nie forma

 

w piątek podręczę boiler i łapy na tyle, na ile da radę

Link to post
Share on other sites

FBW moge robic 4-5 razy w tygodniu (pon-pt) czy lepiej izolacja?

Dopiero zaczynam. Dobieram wszystko i kombinuje, bo niestety szkoła pochłania mi duzo czasu i nie jestem w stanie chodzić 100% regularnie. Chyba lepiej fbw, prawda? Mniej trace opuszczając jeden dzien jeśli dobrze myślę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...