Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po ponad roku Insanity:

Z kaleki fizycznego, który podczas pierwszych dni zaglądał regularnie do klozetu narodziła nowa osoba która zakochała/ uzależniła się od ćwiczeń :D  Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony. Zawsze mam doła jak nie zaliczę workoutu ( czasami po prostu nie mam siły, 1 dzień przerwy w tygodniu to max )

Co się zmieniło od tego czasu?

-   -14kg

-   -14cm w pasie

-   kondycja poprawiła się o 100%, nie ma mowy o żadnych wymiotach, nie ważne jak ciężki jest trening :)

-   najbardziej umięśniły się nogi - najwięcej obrywały podczas programu insanity

Efekty byłby znacznie lepsze gdyby była dieta. Po pewnym czasie waga zatrzymała się i dopiero po obejrzeniu filmów z serii " Tydzień z życia Michała Karmowskiego" uświadomiłem sobie, że dieta to podstawa. Tkwiłem w błędzie że ćwiczenia i posiłki które do tej pory jadłem pomogą mi uzyskać upragnioną sylwetkę.

Absy powoli zaczynają się wyłaniać spod ostatniej tkanki tłuszczowej którą mam zamiar spalić w najbliższym czasie.

Nie wiem co te osoby robią, że na filmach/zdjęciach po 2 miesiącach wyglądają zupełnie inaczej. Chyba nie dawałem z siebie wszystkiego.

To co wymaga szczególnej uwagi to plecy. Plecy zdecydowanie są najsłabszym punktem u mnie.


Nigdy więcej nie powrócę już do poprzedniej "sylwetki" :D Od dnia kiedy zacząłem ćwiczyć Idziemy tylko do przodu, nie ma mowy o przeszłości!
http://i.imgur.com/Z9SynTI.jpg
Insanity♥

Edytowane przez okar19
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

W 2 miesiace wiecej niz 8kg fatu nie spalisz, a miesni tez nie zbudujesz niewiadomo ile. Raczej sie po prostu krwia napelnia i spuchna od treningow.

No chyba ze ktos jedzie na ostrej chemii.

 

A co do treningow dzien w dzien - kiedy sie regenerujesz?

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz profesjonalną diete pisana pod wzrost, wagę i grupę krwi, do tego dobrze rozpisany trening i gamę odrzywek, organizm sie zregeneruje. Wszystko tylko z głową i umiarem. Jestem pewny w 100% że zwiekszysz masę i siłę bardzo. Ale będziesz ciągle zmęczony. Tyrałem tak 10miesiecy i zrobiłem blisko 20kilo z czego przybyło mi tylko 2%fatu

Link to post
Share on other sites

W 2 miesiace wiecej niz 8kg fatu nie spalisz, a miesni tez nie zbudujesz niewiadomo ile. Raczej sie po prostu krwia napelnia i spuchna od treningow.

No chyba ze ktos jedzie na ostrej chemii.

 

A co do treningow dzien w dzien - kiedy sie regenerujesz?

Tak jak pisałem na wstępie " po ponad roku " :) Nie zrobiłem tego w 2 miesiące.

 

Teraz mam 2 dni Insanity i 5 z P90X. Skupiłem się na rozwijaniu konkretnych partii mięśniowych bo z Insanity to niemożliwe według mnie. 

 

Dobry posiłek na noc i jest ogień na następny dzień :D

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Chcesz rozwijać miesnie, duży ciężar i mało powtóżen. Biceps nie więcej niż 2 ćwiczenia, klatka góra 3 ćwiczenia, triceps 3 z czego 2 ostre 3 na dobitkę. Mniej więcej duży ciezar, 10x3 perfekcyjna technika. I efekty będą bardzo szybko. Ciezar dobierz tak że tylko tyle powtórzen jesteś wstanie, ani jednego więcej, przy 2 powtorzeniu będziesz czuł pieczenie.

Link to post
Share on other sites

Tyrałem tak 10miesiecy i zrobiłem blisko 20kilo z czego przybyło mi tylko 2%fatu

To zrob tak jeszcze drugie 10 miesiecy i w niecale 2 lata osiagniesz poziom zawodowych kulturystow ktorzy na to pracuja przez xx lat. No chyba ze polknales przecinek i powinno byc 2,0 kg.
Link to post
Share on other sites

Chcesz rozwijać miesnie, duży ciężar i mało powtóżen. Biceps nie więcej niż 2 ćwiczenia, klatka góra 3 ćwiczenia, triceps 3 z czego 2 ostre 3 na dobitkę. Mniej więcej duży ciezar, 10x3 perfekcyjna technika. I efekty będą bardzo szybko. Ciezar dobierz tak że tylko tyle powtórzen jesteś wstanie, ani jednego więcej, przy 2 powtorzeniu będziesz czuł pieczenie.

Bzdura i tyle. Wiele osób reaguje lepiej na dużą liczbę powtórzeń (15-30) i krótkie przerwy między seriami. Kwestia indywidualna.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeden topowy kulturysta powiedzial w jednym filmie, ze on i inni jego koledzy z duzymi ciezarami stawali na ogol tylko do zdjec.
 

 

jak się tylko pompuje w balon to tak, jak się przy okazji chce krzepę... tego pana nie trzeba chyba przedstawiać

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Znam to nie od dziś i nadal uważam, że to bzdury. Z innych, znanych w kulturystyce osób, popiera tę dietę np. Ryszard Rećko. Ponadto zaleca stosowanie diety rozdzielnej (choć co ciekawe niezbyt konsekwentnie, bo już jajko z ziemniakami jest dla niego ok).

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Saiya paczka to waga, wyciskanie na płasko czy barki?

Pewnie mu udało sie wycisnąć na płaskiej, sezonowcy tylko tym sie chwalą :D a tak miedzy nami mi z asekuracjią udało sie wycisnąć 130 kg na płaskiej....rekord mojej siłowni coraz bliżej.. :)

Na urlopie chodziłem na siłkę w hotelu w Karpaczu, po zniesieniu wszystkiego z całej siłowni udało się uzbierać 130kilka kg

Efekt: biguś robi klatkę, reszta areoby ;);)

 

W tym roku forma lipna, zbyt dużo pracy, za mało snu:/

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Klata. Mały jestem (168 cm) i zawsze był problem, żeby dobić do 100 kg. W LO było blisko (95 kg), a potem miałem przerwę przez kręgosłup. Od 2009 ćwiczę tylko w domu hantlami, ostatnio tylko kalistenikę. Na barki to nigdy tyle nie wezmę, bo już pomijając siłę barków, chyba pękł by mi kręgosłup. :P

Zazdroszczę ludziom takim jak Knife - kręgosłup pierwsza klasa, a nawala jakieś wyciskania jednorącz 40 kg.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...