Skocz do zawartości

Nie włączający się v-sync pomocy


Recommended Posts

Mam problem na starej karcie graficznej r9 280 x nigdy nie miałem problemu z włączeniem v-synca w grze zawsze działał jak trzeba, teraz mam rx 6700 xt i nie mogę za cholerę włączyć v-synca w grze a muszę go włączać bo mam starszy monitor i nie mogę sobie pozwolić na swobodne fps, raz jakby te fps się zablokują na tych 70 klatkach ale obraz się rozjeżdża za każdym razem jak próbuje go włączyć to albo się zablokuje na 70 fps i v-sync nie działa albo jak włączę to się wgl nie zablokuje i v-sync nie działa, próba zainstalowania sterowników na nowo nic nie daje, sterowniki 22.10.1 ktoś pomoże ?

Link to post
Share on other sites

 

3 godziny temu, xylom napisał:

Mam problem na starej karcie graficznej r9 280 x nigdy nie miałem problemu z włączeniem v-synca w grze zawsze działał jak trzeba, teraz mam rx 6700 xt i nie mogę za cholerę włączyć v-synca w grze a muszę go włączać bo mam starszy monitor i nie mogę sobie pozwolić na swobodne fps, raz jakby te fps się zablokują na tych 70 klatkach ale obraz się rozjeżdża za każdym razem jak próbuje go włączyć to albo się zablokuje na 70 fps i v-sync nie działa albo jak włączę to się wgl nie zablokuje i v-sync nie działa, próba zainstalowania sterowników na nowo nic nie daje, sterowniki 22.10.1 ktoś pomoże ?

 

chłopie dopiero co pisałeś że masz 80 klatek  QHD 1440p a teraz ze masz stary monitor to jaki w końcu masz?

 

 

xylom.png

 

 

 

xylom.png

Edytowane przez iro71
Link to post
Share on other sites
28 minut temu, xylom napisał:

A tobie to naprawdę się nudzi co ? bo zamiast pomóc to jedynie czego szukasz to zwady powinieneś dawno bana dostać.

Na szczęście to nie ty o tym decydujesz.

A co do pomocy kolego jak ty zadajesz pytanie typu jakie pamięci  ddr3 2400 Mhz kupić żeby je podkręcić do 2933 Mhz na płycie która po OC w profilu max obsługuje 2133Mhz to jak traktowac cię poważnie  no powiedz ty nie masz żadnej wiedzy w temacie OC a zabierasz sie do kręcenia i7 3770K do 5 Ghz   na chłodzeniu za 100 zł mocno budżetowym to jak ci pomóc od cudów to był taki jeden co 2000 lat temu chodził po wodzie

Edytowane przez iro71
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, xylom napisał:

@iro71 jak ty nawet nie umiesz czytać z zrozumieniem stary dziadzie 53 letni. Mam w CENZURA twoją śmieszną pomoc nawet czytać z zrozumieniem nie umiesz. 

I widzisz nawet dodawać nie potrafisz ,jeszcze mi pociśni o mamie i wózku z biedronki ,

 

kolego bawię się w OC od czasów jak twoi YOUTUBERZY nie słyszeli o xeonach nawet może ich na świecie nie było bawiłem się w OC od platformy 775 i jestem pełen szacunku dla tych którzy potrafią coś zrobić z niczego ale ty niestety do nich nie należysz

Link to post
Share on other sites

Vsync dla RX 6700 XT odpalasz z poziomu sterownika AMD (dawny Wattmann). 

Global Settings > Wait for Vertical Refresh. Polecam grać z opcją Enhanced Sync, musisz wtedy zmienić też Wait for Vertical na Enhanced Sync 

 

https://www.google.com/amp/s/www.techsupportall.com/what-is-vsync-and-how-to-turn-it-on-and-off/amp/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...