Skocz do zawartości

[Kolekcja] Moje złomki.


Recommended Posts

Cześć wszystkim, konto na benchmarku mam już od lat, ale dopiero po odkryciu kącika retro postanowiłem tutaj coś pokazać.

Głównie zbieram karty graficzne, ale siłą rzeczy musiałem skompletować też trochę płyt głównych i procesorów.

Przez kilka lat udało mi się zgromadzić trochę staroci.

 

Na dobry początek Abit BE6 - miałem taką płytę w 99 roku i nie mogłem się powstrzymać żeby jej ponownie nie kupić.

Udało mi się dostać cały komplet z P3 500MHz oraz 768MB SDRam 133MHz. 

 

zUDq3hO.jpg

 

TnOXAIc.jpg

 

SEiUWyB.jpg

 

Do zestawu mam Rivę T&T2 32MB, dostałem ją od znajomego i muszę o nią trochę zadbać ;)

 

rcPJvJt.jpg

 

IX0yq1X.jpg

 

Może ktoś kojarzy co to dokładnie za model? Nie miałem jeszcze okazji testować jej w systemie.

 

Do zestawu mam jeszcze dwa procesory Pentium II 266MHz oraz 350MHz.

 

vI7Zl8q.jpg

 

Poszukuję jeszcze Pentium III 1000MHz na szynie 100MHz - adapter już czeka.

 

Jako fan płyt głównych od ABITa nie mogłem oprzeć się pokusie kupienia podniszczonego ST6 za grosze.

Zakupiłem zestaw z Celeronem 1200, oraz 64MB SDRam.

Poniżej fotka jeszcze z aukcji.

 

V8xZtda.jpg

 

Czyszczenie, wymiana kondensatorów, płyta prawdopodobnie dostanie nowy socket bo obecny ma urwany jeden ze środkowych zaczepów. 

Zainstalowałem tam 1GB SDRAM 133MHz ECC, ale max jaki obsługuje to 512MB, przy okazji kupię dwie kości 256MB.

Aktualnie wygląda to tak:

 

8JsxyTJ.jpg

 

JAWVjtz.jpg

 

Przygotowane już mam inne chłodzenie Zalman CNPS 3100-Plus - wymaga jeszcze szlifu podstawy bo ktoś ją nieźle wymęczył.

 

CKYac2z.jpg

 

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze Tualatina 1400MHz, ale pewnie kiedyś się trafi.

 

Kolejnymi ABITami które musiałem mieć był świetny NF7 i NF7-S

NF7 miałem w 2003 roku i była to rewelacyjna płyta.

Nigdy nie zapomnę zabawy w OC, żonglerki biosami i pierwszego chłodzenia wodnego :)

 

Mam dwa takie oto zestawy:

 

NF7-S w połączeniu z Athlonem Mobile 2600+ @ 2,4GHz , Patriot 2GB DDR 400MHz (2-3-2-5), Thermaltake Volcano 12.

NF7 z Athlonem 2500+@3200+, Kingston 2GB DDR 400MHz, Thermaltake Silent Boost.

 

evAwGRP.jpg

 

 

ARiz1Bf.jpg

 

NF7 kupiłem jako uszkodzone, płyta była martwa, ale naprawiłem ją i działa świetnie. Na obu płytach zrobiłem też profilaktycznie recap sekcji zasilania bo

bawię się na nich w OC. Oryginalne Rubycony były w prawdzie w dobrym stanie, ale i tak wolałem je profilaktycznie wymienić.

 

P42e1wO.jpg

 

Nowe Rubycony:

 

GJjTSNV.jpg

 

Na koniec coś innego niż ABIT.

 

Asus P4C800-E Deluxe
Pentium 4 HT Prescott 3GHz @ 3.8GHz oraz 4GB Ram.
Do tego chłodzenie Zalman CNPS7700-Cu

 

OKtXsKI.jpg

 

MQ9jKJo.jpg

 

Swego czasu miałem dwie takie płyty, obie w świetnym stanie i jedną oddałem do utylizacji... 

 

Wkrótce pokażę więcej moich złomków. 

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Odoo22 napisał:

Na dobry początek Abit BE6 - miałem taką płytę w 99 roku i nie mogłem się powstrzymać żeby jej ponownie nie kupić.

Udało mi się dostać cały komplet z P3 500MHz oraz 768MB SDRam 133MHz. 

No to chyba tanio nie było :D Ja mam w pudłach bodajże 3 slotowe Abity na BX-ie, ale kupowane chyba w 2010 IIRC. Wtedy chodziły po cenie Harnasia :D 

 

 

  

Godzinę temu, Odoo22 napisał:

Do zestawu mam Rivę T&T2 32MB, dostałem ją od znajomego i muszę o nią trochę zadbać ;)

Może ktoś kojarzy co to dokładnie za model? Nie miałem jeszcze okazji testować jej w systemie.

Gugiel i ebay (tu) sugeruje, że TNT2 PRO, ale coś nie tak z konfiguracją pamięci (chyba 64-bit?), więc równie dobrze może być Vanta/M64.

 

  

Godzinę temu, Odoo22 napisał:

Poszukuję jeszcze Pentium III 1000MHz na szynie 100MHz - adapter już czeka.

Na FSB 133 można czasem dorwać za 20-30 zł. Ale ten na FSB 100 to rzadkość, więc musisz być baaardzo cierpliwy :D

 

 

  

Godzinę temu, Odoo22 napisał:

Na koniec coś innego niż ABIT.

 

Asus P4C800-E Deluxe
Pentium 4 HT Prescott 3GHz @ 3.8GHz oraz 4GB Ram.
Do tego chłodzenie Zalman CNPS7700-Cu

Rewizja 2.00, czyli chyba taka sama, jak moja. :) A CNPS7700-Cu sam bym chętnie przygarnął - ewentualnie podróbę od Pentagrama z zapinkami s478... Jaką grafę masz do tego?

 

Edytowane przez luk1999
Link to post
Share on other sites

Co do Rivy to w trakcie startu wyświetla informację tylko T&T2 Series 32MB.

Muszę w końcu znaleźć czas na postawienie systemu na tym zestawie i sprawdzenie co to faktycznie jest.

 

W dniu 12.10.2022 o 22:54, luk1999 napisał:

No to chyba tanio nie było :D Ja mam w pudłach bodajże 3 slotowe Abity na BX-ie, ale kupowane chyba w 2010 IIRC. Wtedy chodziły po cenie Harnasia :D 

O dziwo jakoś drogo też nie, cały zestaw kosztował mnie 100zł. Ostatnio na Allegro był też BE6 za 50zł kup teraz :) 

 

W dniu 12.10.2022 o 22:54, luk1999 napisał:

Na FSB 133 można czasem dorwać za 20-30 zł. Ale ten na FSB 100 to rzadkość, więc musisz być baaardzo cierpliwy :D

Już od roku jestem cierpliwy i chyba zadowolę się PIII 900MHz

 

W dniu 12.10.2022 o 22:54, luk1999 napisał:

Rewizja 2.00, czyli chyba taka sama, jak moja. :) A CNPS7700-Cu sam bym chętnie przygarnął - ewentualnie podróbę od Pentagrama z zapinkami s478... Jaką grafę masz do tego?

 

Dobrze kojarzę że to ta płyta z filmu Tom's Hardware?

 

Co do grafiki to możemy przejść do dalszej części moich złomków ;) 

 

 

 

Moje karty graficzne AGP:

 

XFX Geforce 4TI 4200 128MB

 

CX1988y.jpg

 

VU92JuC.jpg

 

Prolink Pixelview Geforce FX 5200 Ultimate 128MB

 

VtoEUl2.jpg?1

 

hK7fsak.jpg

 

PNY Verto GeForce FX 5900 XT 128MB

 

pcjL4Am.jpg

 

Radeon 9000PRO 64MB

 

URNSNy0.jpg

 

Radeon 9100 128MB

 

3MzyT6w.jpg

 

Radeon 9500 128MB - fotka jeszcze z aukcji, muszę zrobić nową :) 

 

2t51E45.jpg

 

Radeon 9600XT 256MB

 

QR1hZba.jpg

 

Radeon 9700 128MB - miałem jakoś w 2003 roku 9700PRO :) bardzo dobrze wspominam tą kartę. Obecnie gatunek wymierający.

 

8yEzmKv.jpg

 

4CaOlQN.jpg

 

FireGL X1 256MB w pogoni za 9700 PRO trafiło się takie cudo. Z kartą wiąże się śmieszna historia. Sprzedawca wysyłał do mnie w sumie

3 takie karty, każda była padnięta, już miałem się poddać i... naprawiłem kartę numer 2 :D jeden scalak dostał strzała w piny i cyna 

odkształciła się przez co było zwarcie na czterech. No i zostałem z 3 takimi kartami... 

FireGL ma AGP Pro przez co fajnie pasuje do ASUSa :) 

 

Fntz1jF.jpg

 

9XWS48A.jpg

 

GeCube X1950PRO 256MB AGP

 

oceVbIn.jpg?1

 

70ASKK6.jpg

 

I jeszcze jeden taki sam Gecube po odratowaniu

 

Kni9ggl.jpg

 

Radeon 3650 512MB

 

TevrZcL.jpg

 

Sapphire HD 3850 512MB AGP, trafił się cały box z wyposażeniem :) 

 

UVKFLA9.jpg?1

 

MalNUGj.jpg

 

 

 

DBWnV7Z.jpg

 

Radeon 4670 1GB - kupiony za grosze jako uszkodzony, naprawiłem go i działa świetnie

 

9m9G6yG.jpg

 

IKny0eg.jpg

 

Potem trafił się kolejny Radeon 4670 1GB AGP  wymagał reanimacji, ale już działa.

 

iNp4R8y.jpg

 

Mam jeszcze trochę innych kart AGP ale muszę znaleźć czas na zrobienie im sesji i odświeżenie obecnych zdjęć :)

 

W następnej kolejności wrzucę kilka nowszych płyt pod AGP bo zdobycie Radeonów 3850 i 4670 zmusiło mnie do zakupu czegoś mocniejszego niż Pentium 4 i Athlon XP.

 

 

Edytowane przez Odoo22
  • Lubię to 5
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak to były piękne czasy, tanie procesory można było pogonić do prędkości tych najmocniejszych a czasami jeszcze bardziej :)  

 

Wracając do tematu płyt z AGP:

 

ASRock 775Dual-VSTA dwie sztuki

ASRock 4CoreDual-VSTA

ASRock 775i65g r2.0

 

gt90Pin.jpg

 

RrowzcX.jpg

 

swE0lZp.jpg

 

wJ8XWjS.jpg

 

Płyty same w sobie to mało ciekawe budżetówki, dopiero po latach wychodzi ich największy atut czyli AGP + obsługa C2D i C2Q.

Jedna z 775Dual-VSTA oraz 4CoreDual-VSTA kupione za grosze jako totalne trupy, naprawiłem je i jak na razie nie sprawiają kłopotów.

Wszystkie 775Dual-VSTA oraz 4CoreDual-VSTA mają wgrane zmodyfikowane biosy, co pozwala im na obsługę większej ilości pamięci, oraz procesorów C2Q.

Po wgraniu modowanego biosu różnice między tymi płytami praktycznie nie istnieją.

775i65g r2.0 również działa z C2D i C2Q jednak obsługuje tylko pamięci DDR1.

 

Aktualnie jestem w trakcie selekcjonowania procesorów do nich. Obecnie jedna 775Dual-VSTA ma na pokładzie Pentiuma E5800 @ 4GHz.

775i65g wyposażyłem w Q6600, z pozostałymi jeszcze eksperymentuję, mam sporo procesorów 2 i 4 rdzeniowych na stanie to jest w czym wybierać :) 

Największym ograniczeniem tutaj jest szyna 1066MHz, idealnie by tu było dać jakieś procesory z odblokowanym mnożnikiem. 

 

Pozostały jeszcze do pokazania: 

- Kolekcja kart ATI/AMD PCIe

- Kolekcja kart NV PCIe

- Kolekcja kart ATI/AMD oraz NV dwu procesorowych

- Kilka nowszych płyt głównych.

 

Jak znajdę czas to znowu coś tu wrzucę.

 

 

Edytowane przez Odoo22
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Odoo22 napisał:

Dobrze kojarzę że to ta płyta z filmu Tom's Hardware?

 

Wygląda na to, że tak, choć nie wiem, czym różni się rev 2 od 1.

A co do kart, to zazdroszczę Radenona 9700, bo ciężko to teraz dostać.

Radziej 9500, GF 4 Ti 4200 i FX5900 XT to też fajne rodzyny. :D 

 

7 godzin temu, halit napisał:

ta karta to riva tnt2 m64, miałem bardzo podobną nawet w dooma 3 na niej grałem

 

Głęboko współczuję, bo to musiało być okrutne przeżycie. :D 

Ja w Dooma 3 grałem na Duraku 1,4 @ 2,1 GHz i pożyczonym od kolegi Radzieju 9200. Rewelacji nie było.

 

3 godziny temu, Odoo22 napisał:

Dokładnie tak to były piękne czasy, tanie procesory można było pogonić do prędkości tych najmocniejszych a czasami jeszcze bardziej :)  

ASRock 775i65g r2.0

 

775i65g r2.0 i r3.0 to w ogóle chyba najlepsze płyty na i865 pod kątem liczby obsługiwanych proców. Powinny tam bez bólu śmigać E5x00 i E7x00 IIRC, a to wszystko z kartą AGP i DDR1.

Z drugiej strony można się też pokusić o jakiegoś Pentiuma 4. Chociaż do Smithfielda szukałbym czegoś z lepszą sekcją zasilającą, np.: P5P800. :D 

Link to post
Share on other sites
13 minut temu, buszi napisał:

Wsio ładnie, pięknie i cacy ale where good DDR? :P

 

Dobry DDR nie jest łatwo dorwać, tym bardziej w pojemności 1GB na kość :) 

775i65g r2.0 siedzą jakieś kingstony 2x1GB z cl2.5 bo inaczej by C2Q nie działał - taki urok płyty.

Pozostałe ASRocki musiały się zadowolić DDR2 ale tutaj i tak obsługa pamięci płata figle.

Nie miałem jeszcze czasu dokładnie zgłębić tematu ale czytałem że wyższa prędkość nie zawsze znaczy szybciej, a ustawione CL w biosie nie zawsze działa.

Coś więcej będę mógł powiedzieć jak już dopasuję docelowe procesory i skupię się na pamięciach.

 

17 minut temu, luk1999 napisał:

A co do kart, to zazdroszczę Radenona 9700, bo ciężko to teraz dostać.

Radziej 9500, GF 4 Ti 4200 i FX5900 XT to też fajne rodzyny. :D 

 

Taka ciekawostka o 9700 i FireGL - po tylu latach nie da się już zdjąć radiatora :D glut między nim a rdzeniem zamienił się w kamień.

Szkoda też, że 9500 po modzie na 9700 wyświetlało szachownicę :( 

 

20 minut temu, luk1999 napisał:

775i65g r2.0 i r3.0 to w ogóle chyba najlepsze płyty na i865 pod kątem liczby obsługiwanych proców. Powinny tam bez bólu śmigać E5x00 i E7x00 IIRC, a to wszystko z kartą AGP i DDR1.

Z drugiej strony można się też pokusić o jakiegoś Pentiuma 4. Chociaż do Smithfielda szukałbym czegoś z lepszą sekcją zasilającą, np.: P5P800. :D 

 

Zgadza się śmigają E5x00 i E7x00, testowałem na niej Q6600, E7600 i E5800.

Co do płyty to takie czasy że lepiej nie wybrzydzać, może kiedyś trafi się coś lepszego :)

 

PS dzisiaj nabyłem kolejnego ASRocka z tej rodziny.

Link to post
Share on other sites

Karty ATI/AMD PCIe:

 

X800PRO 256MB zmodowany do X800XT

 

mnOAoef.jpg

 

wL9TBsF.jpg

 

X850XT IceQ II 256MB

 

bSEpeRA.jpg

 

IOlffgK.jpg

 

Edit:

 

Zestaw CrossFire - działa bez dedykowanej karty.

2x X1800XT 512MB jedna z pudełkiem, pełnym wyposażeniem i nawet rachunkiem.

 

lv6jgz1.jpg

 

KkE1xzY.jpg

 

l2kIfZl.jpg?1

 

CcnLz1q.jpg

 

D5sR6Lt.jpg

 

X1900XT oraz X1900XTX oba 512MB - Działają w CF

 

q3my6xe.jpg

 

8Yx6Rsx.jpg

 

3ai6sim.jpg

 

2x X1950XTX 512MB - Działają w CF

 

dJ9I8c7.jpg

 

rKp83kU.jpg

 

OOkhpQi.jpg

 

8m2IX0D.jpg

Edytowane przez Odoo22
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, buszi napisał:

Dobre graty :D

 

Jeszcze trochę ich mam :) 

 

4x HD 2900XT 512MB, Asus z prawej na części, pozostałe sprawne.

Miałem w 2008 roku taką kartę, niestety padła :( 

 

AbZUlhP.jpg

 

5DY6plO.jpg

 

erRAtMR.jpg

 

2x HD 3870 512MB

 

f1StXiF.jpg

 

kEzjfJo.jpg

 

uIvdWmY.jpg

 

4x HD 4850 512MB

 

Xfck2l2.jpg

 

2x HD 4870 1GB

 

VkrmFzl.jpg

 

3L5sUhx.jpg

 

2x HD 5870 1GB i HD 5870 2GB

HISa i Asusa mam od nowości razem z pudełkami i wyposażeniem.

 

YlIt9d8.jpg

 

Hob4xxG.jpg

 

Uszkodzone HD 5870 1GB i HD 6970 2GB - może kiedyś znajdę czas żeby się nimi zająć.

 

GXSFjGs.jpg

 

Edytowane przez Odoo22
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, buszi napisał:

HD2900 zacne :peace:

 

Z HD2900 jest trochę jak z FX5800Ultra - duża wtopa producenta a i tak chce się ją mieć :) 

 

Teraz coś od NV:

 

3x Geforce 6800GT 256MB, mam jeszcze czwartą kartę na części.
1x Geforce 6800 GS 512MB

 

7ISDoHo.jpg?1

 

ewZ2NeM.jpg

 

Dwa z tych 6800GT mają wgrany bios z Ultra. 

 

E8rQqdP.jpg

 

2x Geforce 7950 512MB

 

J4Lht0o.jpg

 

SeHtxH9.jpg

 

W wolnej chwili dorzucę więcej.

 

3x Geforce 7900 GTX 512MB 

Sprawna niestety jest tylko MSI, Asus ma uszkodzoną jedną z kości pamięci a trzecia ma problem z sekcją zasilania i ciągle pali jeden układ.

Możliwe że przynajmniej jedna z nich jest do uratowania, ale cierpię na chroniczny brak czasu :D i inne złomki mają wyższy priorytet. 

 

luuWDTi.jpg

 

5ZbpQiu.jpg

Edytowane przez Odoo22
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Siema mam pytanie o asrocka dual vsta mam takie mobo opisze swój problem po podłączeniu wszystkiego i próbie włączenia chwile zakręca wentyle i odcina zasilanie, zasilacz sprawny natomiast na mosfetach sekcji zasilania cpu było zwarcie po wylutowaniu zwarcie zniknęło masz jakis pomysł czy coś jeszcze nie rypło? I jak to postawić na nogi bo moim zdaniem fajne mobo do kompa warsztatowego.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, buszi napisał:

Nie no bez przesady, jak z FX5900, 5800U bym do XTX przyrównał :P

 

Racja, zapomniałem o istnieniu tego potwora - oj chciałbym go bardzo.

Szkoda że nie trafił na rynek w większej ilości, znalezienie go obecnie graniczy z cudem :/ 

Chyba tylko jakieś sztuki od producentów OEM można znaleźć raz na jakiś czas na ebay. 

 

 

7 godzin temu, pancerny24 napisał:

Siema mam pytanie o asrocka dual vsta mam takie mobo opisze swój problem po podłączeniu wszystkiego i próbie włączenia chwile zakręca wentyle i odcina zasilanie, zasilacz sprawny natomiast na mosfetach sekcji zasilania cpu było zwarcie po wylutowaniu zwarcie zniknęło masz jakis pomysł czy coś jeszcze nie rypło? I jak to postawić na nogi bo moim zdaniem fajne mobo do kompa warsztatowego.

 

Zakręci wentylatorami na ułamek sekundy czy trwa to ciut dłużej? 

Może być jeszcze zwarcie między warstwami laminatu. Kondensatory w sekcji zasilania też mogą być winne.

ASRock ładował tu co miał pod ręką w jednej mojej płycie mam kilka Rubyconów fabrycznie wlutowanych a w innych to co było tańsze wtedy na rynku ;) 

Wlutowane nowe mosfety identyczne z poprzednimi?

 

Dzisiaj do kolekcji dołączył kolejny ASRock:

 

4CoreDual-SATA2

 

kmhwCvv.jpg

 

Kolejne graty.

 

4x Geforce GTX 8800 768MB (ACS3 niesprawna, na części)
1x Geforce GTX 8800 Ultra 768MB
1x Geforce GTX 8800 768MB @ Ultra żeby SLI działało :) 

 

Gt7lD10.jpg

 

QnaWroX.jpg

 

uv6GvVO.jpg

 

 

Geforce 9800 GT 512MB (jednoslotowa, przydaje się jako karta do PhysX)

 

rWgX3O1.jpg

 

 

9qJoIIL.jpg

 

2x Geforce 250 GTS 1GB

 

ZLWkzzf.jpg

 

c34mAaM.jpg

 

2V5TSA9.jpg

 

3x Geforce GTX 280 1GB

 

kvm5tpZ.jpg

 

3Gchzpm.jpg

 

PrDqugn.jpg

 

2x Geforce GTX 480 

 

Tg7bdmi.jpg

 

DgXKaKf.jpg

 

QVhFkBL.jpg

 

Ix5cpu3.jpg

 

RKj5uVn.jpg

 

V4efuMN.jpg

 

 

Edytowane przez Odoo22
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Odoo22 napisał:

Zakręci wentylatorami na ułamek sekundy czy trwa to ciut dłużej? 

Może być jeszcze zwarcie między warstwami laminatu. Kondensatory w sekcji zasilania też mogą być winne.

ASRock ładował tu co miał pod ręką w jednej mojej płycie mam kilka Rubyconów fabrycznie wlutowanych a w innych to co było tańsze wtedy na rynku ;) 

Wlutowane nowe mosfety identyczne z poprzednimi?

Niestety nie wiem gdzie dorwać nowe mosfety ale tak przed wykupowaniem zakręciło dosłownie na sekundę kondy to groszowa sprawa wiec powinienem na necie znaleźć ale z mosfetami może buc trudniej, a tak z ciekawości spytam masz może jakis schemat do GeForce 8800gt od xfx mój miał braki w smd wiec zajumalem podobnie wyglądające elementy od 8500gt i gf mx4000 ale dalej nie działa może to być spowodowane uszkodzonymi częściowo padami

Link to post
Share on other sites

Jeżeli przed wylutowaniem kręciło wentylatorami na sekundę i wszystko zdychało to świadczy to zazwyczaj o zwarciu.

Jeżeli startujesz płytę bez części mosfetów to niekoniecznie będzie działać :) Na zdobywanie części są 3 sposoby:

- zabierasz wylutowany układ do sklepu elektronicznego, jeżeli masz szczęście to będzie dostępny oryginał, jeżeli nie to zamiennik, lub nie będzie go wcale.

- kupujesz drugą uszkodzoną płytę i bawisz się w przeszczep

- szukasz na aliexpress i czekasz 2tyg lub dłużej ;) 

 

Co do 8800gt to nie mam schematu, ale wszystko zależy od tego których elementów brakuje.  Najlepiej znajdź zdjęcie w google tej samej karty żeby określić co tam było.

Może też się okazać że rdzeń lub pamięć są martwe i uzupełnienie kilku kondensatorów i rezystorów smd nic tu nie da. 

Link to post
Share on other sites

Dziękuję, w planach jest też czwarty GTX 280 do Quad SLI :) 

 

Dorzucam kilka kolejnych kart:

 

Geforce 7950 GX2 - kupiony za grosze jako uszkodzony, 20 minut z lutownicą i działa :)

 

k9nH8jT.jpg?1

 

1m41eos.jpg

 

Dlg3F7H.jpg

 

AVZ4dDb.jpg

 

Quad SLI Geforce GTX 295 1792MB

 

qdeVglk.jpg

 

PitkPvm.jpg

 

f4TzTzw.jpg

 

CrossfireX Radeon 3870X2 1GB, wpadła też trzecia karta.

 

L9HjT3A.jpg

 

DplLhRv.jpg

 

lkpWlVI.jpg

 

 

Edytowane przez Odoo22
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...