Skocz do zawartości

World War 3


Recommended Posts

Co myślicie o tej grze ?

Od niedawana przeszła na model free to play.

Pograłem trochę i gra ma potencjał ale nie wiem czy w starciu z darmowymi CS:GO , Warzone , Apex Legend ,Destiny2 będzie na tyle dobra aby z nimi konkurować :/

Póki co to co najbardziej mnie drażni to problemy z logowaniem się do gry , próbuje kilka razy i nie można się połączyć .

Słaba optymalizacja wydajności , brak DLSS i FRS ,ustawione mam detale wysokie 1080p, gra wygląda gorzej niż Warzone, 1%Low FPS to średnio 75% , czuć przycinki .

Użycie GPU tylko około 50% :( 

W Warzone w 1440p 1%LOW mam około 100FPS z DLSS jakość.

Link to post
Share on other sites

Aktualnie serwery mają ograniczoną ilość miejsc do +/- 8k graczy także po godzinie 12:00 do wieczora zalogowanie się może trochę potrwać i trzeba spróbować wejść nawet parę razy. Sytuacja i tak jest lepsza niż jeszcze tydzień temu gdzie w kolejce było po kilka tysięcy ludzi a jak już wszedłeś do gry to witany byłeś błędem fetching data. :rotfl:

 

Praktycznie od początku kiedy WW3 przeszło na model F2P jakoś udawało mi się wbić i serwery były w stanie czasem lepszym, czasem gorszym. Aktualnie gra jest bardzo grywalna i mi sprawia dużo frajdy, fajna odskocznia od coda czy bf'a. Móc napierdzielać się w samym sercu warszawy jest naprawdę bardzo specyficznym doświadczeniem.

 

Gra wygląda w porządku, jaj nie urywa ale w pewnych momentach jest naprawdę ładna. Przez większość czasu mam 150+ fps na defaultowych ustawieniach (minimum wysokie o ile nie najwyższe), więc na monitorze 1080p 144hz gra jest płynna i przyjemna. Ba, czasami na spawnie potrafię mieć blisko 300fps. 8-)

 

Generalnie trzymam kciuki za chłopaków z The Farm 51, doświadczenia z obecnej wersji gry są x10 razy lepsze niż w darmowy weekend 3 lata temu.

 

P.S jedna z rzeczy które mnie w grze zaskoczyły to odbicia, które wyglądają jakby się miało włączony ray-tracing, aczkolwiek takiej opcji w ustawieniach nie znalazłem, to jest ciekawe

 

 

Edytowane przez nexy95
Link to post
Share on other sites

@nexy95 Może to efekt placebo ale u mnie na problemy z logowaniem pomaga opcja "sprawdz i napraw pliki zainstalowanego klienta"

A co do odbić to też się przyglądałem i tak naprawdę to odbicia w szybach i kałużach nie mają nic w wspólnego z otoczeniem , widoczne budynki są inne niż te które powinny się odbijać.

A mnie z wydajnością jest słabo  , czuję że nie jest płynnie pomimo średnio ponad 130FPS. Warzone chodzi duuuużo płynniej i to w 1440p.

Link to post
Share on other sites

Trochę popłynęli z tymi serwerami. Przecież wiedzieli dobrze, że jak "uwolnią" grę to będzie spore zainteresowanie. 

Właśnie przez brak możliwości zagrania poprzednio ludzie się baardzo zrazili, teraz może być podobnie. 

Mam nadzieję, że szybko się z tym uporają bo to podstawa przyciągnięcia ludzi do rozgrywki.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kawabonga napisał:

Nie wiem czy był jakiś patch dziś ? Ale zalogowałem się do gry bez problemu i przestała mi gra przycinać , grało się dziś rewelacyjnie :)

A nawet zwiększyli sloty na serwerach, dzisiaj w peaku było 10,6k ludzi. ;) Aktualizacje są codziennie od jakiegoś czasu, właśnie głownie aby naprawić problem z serwerami.

Link to post
Share on other sites

Pisząc "aktualizacje" miałem bardziej na myśli to, że codziennie wyłączają serwery na 1-2h (wczoraj nawet dwa razy) i łatają te serwery, starają się usuwać i walczyć na bieżąco z błędami i lagami, a jak nawet się okazało wczoraj to również zwiększają powoli sloty na serwerach.

 

Generalnie jak się uporają z podstawowymi błędami i dopieszczą gierkę to myślę że będzie to bardzo fajna podstawa do dalszego rozwoju i dodawania nowego, dobrego i ciekawego kontentu i nowych trybów. Aktualnie baza graczy jest spora, bo najmniej graczy online jest pomiędzy 3 a 9 rano a nadal oscyluje ona w okolicy 4 tysięcy. Widać, że gierka podoba się sporu osobom pomimo wad i myślę, że po załataniu gierki kompletnie baza graczy będzie się tylko zwiększać.

 

Gra może się stać nie tylko maszynką pieniędzy dla twórców ale również bardzo dobrym produktem o ile nadal będą się nią należycie zajmować, a widać jak dotąd że naprawdę próbują ją naprawić.

 

Wszelkie newsy co do aktualizacji i przerw technicznych masz na oficjalnym serwerze discord lub twitterze World War 3.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...