Skocz do zawartości

Ada Lovelace - wątek o kartach RTX 4000


Recommended Posts

W skrajnych przypadkach takie ograniczenie również nie pomaga i zostaje tylko zwrot bo na takie rzeczy gwarancji nie ma.

2 godziny temu, zbiku90 napisał:

Jeszcze zanim ktoś wyda kasę na zasilacz czy listwę to radzę upewnić się że jest freesync/g-sync włączony, jeśli nie ma takiej opcji to po prostu ograniczyć max fps do częstotliwości odświeżania. Większość kart do tych 120-165 fps jest dość cicha, przy 240hz i więcej już może być problem. Niektórzy puszczają karty samopas, a 1000fps w menu jest zazwyczaj potrzebne jak pani lekkiej obyczajów majtki ;)

 

Edytowane przez ODIN85
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, ODIN85 napisał:

Wasze Rtxy już gotowe?

 

Dobrze, że podpisali które są z RTX a które bez. Teraz wiem że 4,5k zł na nowe gpu nie poszło na darmo. 

 

Tak dla jasności. Kiedyś zrobiłem kilka zdjęć cp77 w wersji przedpremierowej. Tzn przed wprowadzeniem "optymalizacji".

 

 


cyberpunk2077_2021120gok3k.jpg

 

cyberpunk2077_2021120bskuy.jpg


cyberpunk2077_2021120wdksk.jpg

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zbiku90 napisał:

 

Nie chce mi się wierzyć #niewiernytomasz

Błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli :jupi:

 

Nagrać telefonem jakiś filmik i gdzieś na hosting wrzucić? Tylko nie wiem czy moim ziemniakiem coś dźwięku zarejestruje :co:

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, kampers napisał:

Zamowilem listwe i czekam aż się pojawią lepsze zasilacze ATX 3 :)

lepsze zasilacze ? chcesz platynę? to sobie poczekasz bo większość tych nowości od seasonic-corsair wyjdzie w Q3-Q4 

a okazyjnie zaczęła pojawiać się nowość od asusa następca thora czyli ASUS ROG STRIX 1000W Gold Aura Edition,

Ja zadowolony jestem ze swojego RM1200x Shifta :P boczne wtyczki robią robotę (jeśli posiadasz dużą budę) do tego jest chłodny i cichy, nawet bardzo,

nic tylko kupować 10 lat gwarancji - taka jest moja opinia to nie reklama :lol:

Link to post
Share on other sites
36 minut temu, joker5513 napisał:

Błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli :jupi:

 

Nagrać telefonem jakiś filmik i gdzieś na hosting wrzucić? Tylko nie wiem czy moim ziemniakiem coś dźwięku zarejestruje :co:

Z 5cm od karty w środku kompa przy odpalonym menu W3 poprosimy:]

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

 

Voila! Niestety next genowy wiedżmin wyciąga mi w menu "tylko" 1200fps, przed paczem było 2k z kawałkiem.

 

EDIT - nie wiem czemu nie działa odnośnikiem w forum. Bangla dopiero po kliknięciu "obejrzyj w youtube". O co chodzi nie wiem :) Taki ze mnie porofesjonalny content creator :D

Edytowane przez joker5513
  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, joker5513 napisał:

Są porządnie zbudowane karty co nawet przy 2000fps w menu ani mrukną... Obecny mój RTX 3090Ti na ten przykład.

 

W Euro Truck Simulator 2 w menu jest ponad 3300 fps. Można ściągnąć demo ze Steam. Jak tam Ci też nie będzie piszczeć to wygrałeś życie :D

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, joker5513 napisał:

Voila! Niestety next genowy wiedżmin wyciąga mi w menu "tylko" 1200fps, przed paczem było 2k z kawałkiem.

A pobór 140W jak na jakimś 3050 :D Pewnie silnik ogranicza. Żeby karta piszczała muszą być spełnione 2 warunki - dużo FPS i pełne obciążenie. Pewnie dlatego tak samo Rebel ma w cs:go, które karty na 100% nigdy nie obciąża. Zagdaka rozwiązana, mogę iść spać spokojnie ;)

3 minuty temu, soda napisał:

W Euro Truck Simulator 2 w menu jest ponad 3300 fps. Można ściągnąć demo ze Steam. Jak tam Ci też nie będzie piszczeć to wygrałeś życie :D

Ja polecam zawsze creditsy po zakończeniu Unigine Valley, jeszcze nie miałem karty co by tam nie wyła. Na szczęście trwa to kilka sekund tylko.

Godzinę temu, joker5513 napisał:

nie wiem czemu nie działa odnośnikiem w forum. Bangla dopiero po kliknięciu "obejrzyj w youtube"

Dziwne, u mnie działa normalnie osadzone

Link to post
Share on other sites

Przejrzę bibliotekę moich starszych gier w których kąkuter będzie w stanie wygenerować 1000FPS+, popatrzę na obciążenie i ewentualnie powtórzę filmik. Niemniej jednak nigdy jeszcze na tej karcie ćwierkania nie usłyszałem. Czasami mam takie wrażenie i "osłuchuje" obudowę ale za każdym razem to lodówka no frost stojąca 10m obok się odszrania i poćwierkuje radośnie :D 

 

Zobaczę też to unigine valley :D To podczas benchmarka czy już po jego wyłączeniu? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...