Skocz do zawartości

Monitor traci sygnał po chwili od uruchomienia windowsa


Recommended Posts

Witam 

Mam 2 monitory od msi podłączone kablem DP. Jeden z monitorów tak jak w tytule traci sygnał po ułamku sekundy od uruchomienia windowsa. Nie jest to wina kabli ani żadnej innej rzeczy niż samego monitora. Doszło do tego w taki sposób że grałem w GTA i kilkakrotnie z-alt-tabowałem po czym wyświetlił się komunikat że DP nie ma sygnału. Podłączałem inny kabel DP działa podłączałem HDMI też działa. Jeżeli jest ktoś to może znać rozwiązanie problemu byłoby mi miło jeżeliby mi pomógł.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Helou Mati Here napisał:

Podłączałem inny kabel DP działa podłączałem HDMI też działa

Sam sobie odpowiedziałeś kabel masz zepsuty

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jaka karta graficzna jeśli to GF z seri 10xx to w tym problem kolego z DPortem. Ale jest na to sposób ( podobno ). Mialem to samo ze swoim 1050 Ti ale że przywiozłem sobie MSI RTX 3060 Ti to olałem ten problem i piedol... do szafy ze szmelem swojego wysłużonego Gigabyte 1050Ti 4 GB który służył i będzie pewnie kiedyś innemu panu. No chyba że ze chce mi się go znowu pakować do do mojego nowiuśkiego komputera aby zaktualizować oprogramowanie do DPortu

6 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza.

A ty wiecznie z tymi zasilaczam, bez urazy :D 

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites
Teraz, BlackCoffe napisał:

Lubię wiedzieć co dokładnie siedzi w komputerze, wraz z zasilaczem :P Zawsze można ostrzec usera przed awarią.

Hmm czy to nie jest przypadkiem jakieś wypaczenie ( zboczenie ) :D oczywiście żartuję zasilacz jest bardzo ważny, ale chyba nikt szrotu w dzisiejszych czasach nie kupi

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Oj byś się zdziwił, przykładem jest ten user KLIK

Ok  masz rację. Sam wieki temu przez podobny bardzo awaryjny zasilacz ( sprzedawca zapewniał mnie że jest super ) uwaliłem płytę gigabyte. Drogą fajną i śmiesznie to wyglądało jak wtyczka zasilania ztopila się z gniazdem płyty. Wtedy mi do śmiech nie było ale sprzedawca próbował ratować sytuację serwisem. I jak sądzisz ??????????? Udalo się ?????????????????????????????????????????????????? Nie :(:)

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, anioł2009 napisał:

Sam sie ogarnij, zobacz co nabazgrałeś. Zero logiki a jak nie umiesz pisać poprawnie albo wyrażać tego co chcesz napisać to może..hmm powrót do szkoły ??

Stary... od******l się do cholery nie masz co w życiu robić? Inni jakoś mogli przeczytać że mam 2 monitory ty nie umiesz? To moja wina że nie umiesz czytać czy twoja. A i jeszcze coś gadasz o powrocie do szkoły, ziomek skończyłeś pewnie studia i kłócisz się z jakimś nastolatkiem w internecie bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tak za********e czytasz że ominąłeś 3 najważniejsze punkty: 1. mam 2 monitory, 2. to wina monitora, 3. potrzebuje pomocy osoby która się na tym zna a ty niedość że się ch**a znasz to jeszcze denerwujesz ludzi na forach internetowych bo jesteś zwykłym przegrywem. Spierdalajże żegnam

Edytowane przez Helou Mati Here
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...