Skocz do zawartości

Telefon sam wysyła SMS-y


Recommended Posts

2 godziny temu, Kapitan Jawor napisał:

Z kartą, jest wszysko w porządku. Orange wysłało SMSa  żeby zmienić kartę sim na taką, która obsłuży m.in internet LTE. Niestety, nie zdążyliśmy tego zrobić, a SMS, został usunięty (fon, musiał zostać przywrócony do fabrycznych).

Jak sprawdziłeś, że z kartą SiM wszystko w porządku?

56 minut temu, BlackCoffe napisał:

Jeszcze lepiej. Co za serwis :facepalm:

Co jeśli to wina karty SiM. Wiele razy w życiu się spotkałem, że z jakimś telefonem nie chciałą karta SiM działąc prawidłowo mimo, że np na wypasionym najdroższym modelu jakimś kolegi działała bez problemu.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kapitan Jawor napisał:

Kartę sprawdzaliśmy na innym telefonie i wszystko było oki.

Wziąłes pod uwagę, że ten telefon może mieć kaprys nie chce z ta karta SiM prawidłowo działac? Czy jak w ten tel wsadzisz inną kartę SiM np innego operatora też wysyła smsy sam?

Link to post
Share on other sites

Tak, wiem. Ja i mamuśka, mamy również karty od Orange, ale z taryfą, której nazwy nie znam, ale polega to na tym, że doładowywujemy co miesiąc konto za 30 zeta i mamy nielimitowane minuty i SMSy do wszyskich i około 15 GB internetu. Jako, że oboje korzystamy dosyć sporo z internetu (ja ogarniam większość płatności + maile i ogólne serfowanie, także nie wsadzę karty do tego złomofonu, bo nie pozbawię się dostępu do internetu na X czasu). Madre zaś, dużo pisze na Messengerze i ogląda filmki związane z ogrodnictwem.

 

WIELKIE DZIĘKI wszystkim, którzy wypowiadali się w tym wątku. A serwisowi - kij w oko:[

Edytowane przez Kapitan Jawor
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...