Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć Panowie i Panie,
Mój teść pracuje zdalnie w domu, i potrzebuje słuchawki z mikrofonem do odbierania rozmów telefonicznych - wcześniej dostał służbowe najtańsze gó**o słuchawki na kablu z marketu za 15zł :D

Pożyczyłem mu swoje HyperX Cloud Flight i ogólnie jest dość zadowolony, stąd chciałbym mu coś kupić, z tym że zastanawiam się czy jest coś na rynku co spełni wszystkie wymagania.

1. Długi czas działania na baterii - moje trzymają około 15-20 godzin - taki wynik to minimum, optymalnie więcej. 

2. Łatwe do użytkowania - konfigurację mu ogarnę, ale żeby na codzień wszystko działało bez grzebania w czymkolwiek, bo sobie teść nie poradzi (np. HyperX wyłączają mikrofon jak się dotknie lewej słuchawki, z tym że teść nie za bardzo ogarnia kiedy mikrofon działa a kiedy nie, a przy poprawianiu łatwo przez przypadek wyłączyć mikrofon)

3. HyperX wyłączają się po paru minutach bez sygnału - żeby temu zapobiec kazałem mu puścić sobie z rana radio jakieś internetowe na minimalnej głośności, tak żeby dostawały cał czas sygnał. Idealnie jakby słuchawki miały opcję aby się same nie wyłączały (lub chociaż żeby ten czas był ponad 1h).

4. W miarę wygodne bo będzie czasem w nich siedzieć po 10 godzin dziennie w tym łażąc po domu etc.

 

Dodatkowo nie wiem czy to możliwe, ale super jakby słuchawki miały konfigurowalny przycisk, który można by przypisać do jakieś funkcji - np. odbierania telefonu (gdzie w programie firmowym to jakiś skrót typu ctrl + 6). Nie jest to warunek konieczny, ale było by miło.

Budżet myślę że tak do 500zł, chyba że warto do jakiegoś modelu dopłacić to teść nie widzi problemu żeby wydać więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...