Skocz do zawartości

HTC Hero, Samsung Galaxy Ace, HTC Wildfire czy Nokia C6?


HTC Hero, Samsung Galaxy Ace, HTC Wildfire czy Nokia C6?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. HTC Hero, Samsung Galaxy Ace, HTC Wildfire czy Nokia C6?

    • Galaxy Ace
    • Wildfire
    • Hero
      0
    • C6
      0


Recommended Posts

Witam,

nie zaglądałem na benchmarka już z rok, ale potrzebuję pomocy w wyborze telefonu. :D

Telefon będę brał w abonamencie w playu i tak jak w temacie rozważam pomiędzy:

HTC Hero, Samsungiem Galaxy Ace, HTC Wildfire i Nokią C6.

Chciałbym żeby w miare dobrze odtwarzał filmy, radził sobie z bardziej wymagającymi grami (oczywiście bez przesady :P), miał androida, pozwalał na dostęp do facebooka, miał QWERTY (chyba, że pisanie na ekranowej będzie wystarczająco wygodne)i fajnie byłoby gdyby posiadał wyświetlacz w znośnej rozdzielczości. Wildfire z tego co wiem jest najgorszy z tej czwórki i jego raczej nie chciałbym brać. Nokia jako jedyna ma QWERTY, ale jako jedyna nie ma androida - gdyby go miała to wybór byłby oczywisty. Galaxy jest takim średniakiem - nie mam jakiejś opinii na jego temat. Pozostaje Hero - spodobał mi się chyba najbardziej, prawie same pozytywne opinie itp. Jest jednak jedno "ale" - telefon jest już stary i nie będzie już upgradu softu na niego, a najnowszy jaki jest to chyba 2.1.

Ponieważ sam nie mogę się zdecydować to proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. :P

 

Z góry dziękuję za pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie z tej czwórki tylko ACE, ja osobiście biorę w Playu na abonamany HTC desire Z co ma wszystko co chcesz... Jaki masz abonament? Jeśli nie ten to napewno Ace, dlaczego? Ponieważ bijje wildfire w płyności, Hero to staroć, a Nokia... hym. Nokia w porównaniu z ace ma taki dotyk jak traktor moment obrotowy.... W galaxy Ace pobawisz się nim a w nokii nic.... zero możliwości przez syetem i lekka cegiełka :)

Link to post
Share on other sites

@karol989898 2.3 z tego co wiem ma wildfire s ,a Galaxy Ace 2.2 chyba ,że wyszedł jakiś update ,o którym nie wiem .

@Nachos Sam teraz jestem na etapie kupna telefonu w orange na abonament i również waham się między tymi telefonami co wymieniłeś poza htc hero.Mam do wyboru Samsung Galaxy Ace,htc wildifre,htc wildfire s i nokia c6,co do telefonu mam takie same wymagani jak Ty i zdecydowanie brałbym Samsunga Galaxy Ace (też się na niego zdecydowałem) ze względu na: szybkiego i wygodnego androida ,wygodną wirtualną klawiaturę qwerty,funkcję swype,android market,sasmung apps i duży,czytelny,przejrzysty ekran.C6 nie brałbym ze względu na:symbiana (nadal wolnego) niewygodną klawiaturę qwerty ,na której zostają liczne ślady i tylną klapkę na ,której zostają odciski palców :)

Wybór należy do Ciebie osobiście polecam Galaxy Ace (sam przekonam się za dwa tygodnie jaki on jest :) )

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Masz taki abonament i bierzesz takie telefon? Chłopie... Dawaj 200 zł i masz cudo techniki :)

 

Daj 200 zł i masz Desire :) Naprawdę warto, patrząc na abonamant nie jesteś biednym człowiekiem, żeby nie mieć 200 zł :wariat:

 

Naprawdę nie ma co. Ja bez dłuższego namysłu wziąłbym taki telefon. Z tego abonamantu wiem, że masz tam stały interenet więc na pewno chcesz dużo na nim siedzieć. Weź HTC a nie pożałujesz, bardziej komfortowy w pracy, rozrywce. Posiada więcej fuknij. Nie mówię o htc wildfire ani nic, a o Desire (z). Ten telefon jest naprawdę niesamowity. Wogóle wg. mnie HTC jest liderem wsród telefonów, skupia się na jednym i robi to perfekcjynie. Samsung również jest dobry ale jest firmą wielobranżową: lodówki, telewizory, radia ... Htc bije Apple pod względem ceny, jest bardziej dostępny dla większości a mimo to, zachowuje się na wysokim poziomie pod względem sprzętowym. Jeśli ta wypowiedź Ci (Wam) pomogła proszę o pkt. bardzo mi na nich zależy. Pozd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...