Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Jako że nie siedze w temacie już od kilku ładnych lat, a stary smartfon ma zbyt małą pojemność potrzebuje czegoś nowego. 
Obecnie posiadam Honor 10 od premiery i w sumie chodzi super plynnie tylko brak pamięci. Co za niego, abym poczuł dosyć mocną zmianę?

Budżet to 1500 zł +- te 200 myślę. 
Wymagany dual sim fajnie jakby był aktywny,

Pamięć minimum te 128gb i może karta pamięci na przyszłość. 
Ważne: jest dla mnie aparat bo służy mi też do pracy tak samo jak bateria i gps. 
Telefon mam zamiar mieć na dłuższy okres niż 2 lata i fajnie żeby był plynny jak obecny Honor.

Użytkowanie to wszystko zamiast komputera media społecznościowe itp. 

Na oku był samsung A52s, realme gt master edition (ale jakoś te plecki nie przemawiają) i s20fe ale on z dual znacznie przekracza granice. Jakieś propozycje na ten moment? Dodan że będą kupowane 2 sztuki i to w najbliższym tygodniu jeden dla mnie drugi dla dziewczyny. 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

S20FE za około 1750

 

Mi przelicza na złotówki i jest drożej, ale może revolut da te oszczędności. Według peppera wychodzi lekko ponad 1750. Były też kody zniżkowe przy pierwszym zakupie aplikacją, warto poszukać.

 

W kwestii aparatów i wydajności bralbym tego S20FE bez zastanowienia. Bateria to rzecz indywidualna, zależy jak używasz.

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Bastazar napisał:

S20FE za około 1750

 

Mi przelicza na złotówki i jest drożej, ale może revolut da te oszczędności. Według peppera wychodzi lekko ponad 1750. Były też kody zniżkowe przy pierwszym zakupie aplikacją, warto poszukać.

 

W kwestii aparatów i wydajności bralbym tego S20FE bez zastanowienia. Bateria to rzecz indywidualna, zależy jak używasz.

Kurcze tylko zapomniałem że chciałbym wziąć na kilka rat, a z Amazona to tak srednio chyba? Widziałem jeszcze  sklep gsm24 i ceny ma przyzwoite legi jest? 

Jeszcze wpadł mi Realme gt Neo 2 w oko i Motorola g200 ale brak stabilizacji optycznej sądzę że odczuje, tym bardziej że ręce trzęsą się jak staremu alkoholikowi. 

Edytowane przez krzysiek098
Link to post
Share on other sites

S20FE w Sferis

 

To chyba jakaś spółka córka większej sieci z tego co pamiętam. Raty jakieś tam mają, ja od nich kupiłem S21FE i w sumie zadowolony jestem, wysyłka szybka, towar zaplombowany itp.

 

Pod względem foto ani Motorola (Lenovo), ani Realme nie dorówna szajsungowi.  Neo 2 ma za to w teorii dłuższe wsparcie, a aparaty o ile bez stabilizacji, to do najgorszych nie należą. Pytanie jak dużo kręcisz filmy, bo do zdjęć raczej ta stabilizacja wielce nie jest potrzebna. W dodatku Neo 2 często przeceniają i widziałem nawet poniżej 1300zł. 

 

Co do sklepu GSM24 się nie wypowiem, nigdy nie kupowałem, chociaż w KRS widnieją od dłuższego czasu. Według opinii bywa, że oferują telefony bez ich faktycznego posiadania i lubią anulować zamówienia.

Link to post
Share on other sites
39 minut temu, Bastazar napisał:

S20FE w Sferis

 

To chyba jakaś spółka córka większej sieci z tego co pamiętam. Raty jakieś tam mają, ja od nich kupiłem S21FE i w sumie zadowolony jestem, wysyłka szybka, towar zaplombowany itp.

 

Pod względem foto ani Motorola (Lenovo), ani Realme nie dorówna szajsungowi.  Neo 2 ma za to w teorii dłuższe wsparcie, a aparaty o ile bez stabilizacji, to do najgorszych nie należą. Pytanie jak dużo kręcisz filmy, bo do zdjęć raczej ta stabilizacja wielce nie jest potrzebna. W dodatku Neo 2 często przeceniają i widziałem nawet poniżej 1300zł. 

 

Co do sklepu GSM24 się nie wypowiem, nigdy nie kupowałem, chociaż w KRS widnieją od dłuższego czasu. Według opinii bywa, że oferują telefony bez ich faktycznego posiadania i lubią anulować zamówienia.

Co do sferis.pl kiedyś tam też coś zamawiałem, ale sporo negatywów się pokazuje z reklamacja. 

A do nagrywania, ja dużo nie nagrywam ale dziewczyna już tak. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...