Skocz do zawartości

TANIO Bilet na koncert Whitesnake 12.06.2022 Kraków Tauron Arena


Recommended Posts

Może to mało "informatyczne" ogłoszenie ale.

 

Niestety ze względów zdrowotnych jestem zmuszony odpuścić prawdopodobnie ostatni (tzn na 99,99%) koncert kapeli Whitesnake w Polsce :cry:

Bilet na koncert w Tauron Arena w Krakowie 12.06 (niedziela) za 220 zł zakupiłem we wrześniu 2021 więc zwrot jest nie możliwy. Nie jestem też tzw "konikiem" - po prostu kupiłem z zamiarem uczestniczenia i z przyczyn powiedzmy losowych nie dam rady... Allego nie pozwala na handel takimi rzeczami bez umowy, fejsbuk blokuje na dzień dobry więc ostatecznie spróbuję tutaj.

 

Oddam bilet za 180 zł z możliwością negocjacji. Bilet oryginalny z perforacją bez zbędnego pitolenia jbc.

 

W Tarnowie odbiór jest możliwy osobiście. Paczkomatem mogę wysłać za cenę + w/g cennika inpost (15 zł). Czas realizacji zapewne do 2 dni roboczych.

 

Proszę, popytajcie znajomych - może ktoś jednak chciałby usłyszeć "Still of the night" na żywo a nawet o tym nie wie, że JESZCZE jest taka możliwość w życiu.

Whitesnake Bilet 01.jpg

Whitesnake Bilet 02.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...