Skocz do zawartości

Fractal Design Ion+ czy Seasonic Prime, a może coś innego?


Recommended Posts

Witajcie, szukam dobrego zasilacza w okolicach 750W

na chwilę obecną mam dwie ciekawe propozycje i może coś mi podpowiedziecie

 

Fractal Design Ion+ 2 760W (lub może nawet się uda 860W) 80 Plus Platinum (nowy, nieużywany cena ok 600zł, tylko musze się dowiedziec czy jest dokument zakupu ew jakas gwarancja)

czy Seasonic PRIME PX-750 80Plus Platinum 750W (używany, musze sie dowiedziec tylko ile czasu, może się uda kupić za 350-400zł)

Co lepiej brać patrząc na ceny, no i konstrukcyjnie który lepszy, ew czy są lepsze propozycje, do wydania ok 500zł :)

Edytowane przez Tafari
Link to post
Share on other sites

"dobrego zasilacza w okolicach 750W "

Na co? Po co? Napisz konkretnie do czego ci taka moc.

Jak sprzęt z podpisu to 550W cię zadowoli z takim zapasem że hoho.

Kupując nówkę z sklepu 550W możesz zaoszczędzić z swojego budżetu 200 + / - pln, a oszczędności przeznaczyć na "ucztę" z okazji MĄDREGO zakupu, kupowanie z zapasem na x2 tyle jest bez sensowne.

Mogę się mylić z powyższym ale zakładając temat z prośbą o dobór zasilacza raczej podstawową informacją jest do czego ci on potrzebny, a ty tego nie podałeś.

Link to post
Share on other sites

Masz rację, zapomniałem, na pewno nie do tego co mam w stopce, w planach nowa jednostka jeszcze nie zdecydowalem czy bede szukac czegoś na używkach czy nowe ale raczej cos pokroju 5600x/5800x lub 12400/12600 plus 6700x/3070 lub moze 4xxx, kto wie, dzisiaj wlozylem msi 1070 gaming x na przeczekanie :)

a co do tematu, to po prostu rozgladam sie jak wyglada sytuacja na rynku i co brac pod uwage, a zasilacz marzy mi sie jakis mega dobry, a jak ma być na dłuzej to zapobiegawczo z zapasem mocy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...