Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ;)

Potrzebuje zakupic nawigacje dla samochodow ciezarowych.

W oko wpadly mi 2 modele;

1) Garmin LGV 700 za 1617zl

2) Tomtom Go Expert 7 za 1949 zl

Ktos z was moglby sie wypwiedziec na ich temat ? Ewentualnie polecic cos innego. Dodam, ze nawigacja bedzie uzywana na trasach krajowych

 

Link to post
Share on other sites

Dlaczego Garmina ? ze względu na cene czy posiada w sobie coś lepszego ?

Zastanawia mnie jeszcze brak możliwości wsadzenia karty pamięci do TomToma, czy nie skończy się tam miejsce na aktualizacje map ?

Link to post
Share on other sites

Witam,

kup sobie jakąś navi albo tablet i wgraj IGO, jeżdżąc po Polsce wiele map testowałem i najlepiej sprawdzi się IGO( jeśli chodzi o transport ciężki), do tego google maps w telefonie aby znaleźć konkretny adres albo zerknąć w mapy satelitarne i wszystko, ja osobiście używałem tabletu, miałem tam navi, googl i czasem jakiś film mogłem obejrzeć

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Osobiście przetestowałem wiele systemów nawigacji różnych producentów, i TomTom miażdży wszystkich doskonałym LiveTraffic, więc korki z tą nawigacją ci nie straszne, pod warunkiem, że objazd korka będzie możliwy w rozsądnym czasie, to nie osobówka, która przejedzie byle uliczką, ale daje radę i nie raz, nie dwa, omijałem spore korki, z litością spoglądając na tych, którzy w nim stoją, przełożenie tego co wskazuje LiveTraffic na rzeczywistość to jakieś 95%, więc konkret, trasy wytycza jak każda dobra nawigacja, bardzo dobrze, wiadomo, że czasami samemu wyznaczyłbyś ciut inaczej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyznaczoną trasę dostosować do siebie, jednak żadna nawigacja nie wyznacza idealnie, więc i pod tym względem jest ok, ogólnie jako całość sprawuje się bdb, jest intuicyjna i nieprzeładowana zbędnymi ficzerami. Więc ja, jako zawodowy szofer polecam TT, sam jeżdżę na TT i nawet nie myślę o zmianie.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, AudiAWX napisał:

Garmin po modach też się mi kiedyś sprawdzał, nie wiem jak teraz.

Czyli co? Tomek lepszy?
 

Na Garminie jeździłem bardzo mało, ale jeździłem, nie jest zły, ale pod względem omijania korków słabo, no i przeładowany ficzerami, niektórzy lubią ficzery, ja wolę przejrzystość, prostotę i niezawodność :P u mnie TT wygrywa bezapelacyjnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...