Skocz do zawartości

HD 6950 DC II 1GB - migotanie tekstur w B: BC2


Recommended Posts

Siema, chciałbym się dowiedzieć czy tego typu anomalie w BC2 (bo tylko w tej grze je mam) są normalnym zjawiskiem? Spostrzegłem także, że owe migotanie tekstur powiązane jest z jedną mapą, mianowicie z Heavy Metal.

Nadmienię iż próby OC nie mają na to wpływu, przynajmniej to udało mi się połowicznie wykluczyć.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-KB-9BP4ZoE

 

 

Mam także wątpliwości, związane z temperaturami mojej karty graficznej.

Temperatury jakie osiąga w furmarku są ambarasujące, tudzież co najmniej nie pokrywające się z tym co głosił producent.

 

Temperatura panująca u mnie w domu: 28*C - południe, 26*C - wieczór.

 

 

http://gpuz.techpowerup.com/11/07/20/23q.png

 

 

I5 2500k

ASRock P67 Pro3

A-Data 1333MHz CL9

Samsung F3 1TB

HD6950 DCII 1GB

Corsair 550VX

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Cri5t.

Edytowane przez Cri5t
Link to post
Share on other sites

Gram cały czas na dx11 :), tak więc odpada.

 

Też tak myślę że to wina gry, gdyż sporadycznie widuje takie ewenementy, lecz potrzebuje mieć pewność. Dzięki za szybkie odpowiedzi. :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz, tyle to i moja karta by zapewne miała, jakby w moim domu panowała temperatura oscylująca między 18*C-20*C, natomiast wariancja temperatur jest zupełnie inna w mym lokum :). (27*C-28*C)

 

 

PS: W idle karta ma 38*C, w momencie przeglądania WWW dochodzi do 45*C przez akceleracje w FF.

Edytowane przez Cri5t
Link to post
Share on other sites

Gram w BC2 zawodowo :).Sama gra jest nie dopracowana za dużo tutaj było by do wymieniania. Z wieloma problemami się spotkałem więc doradzę Ci trochę.

Ustaw rozdzielczość FullHD 1920x1080 następnie poprzez ręczną konfiguracje wymuś grę w DX10- "C:\Users\towja nazwa użytkownika\Documents\BFBC2" uruchom za pomocą notatnika "settings", ustaw DxVersion=10 i zapisz zmiany. Ustawienia gry ustaw na średnie z wyłączonymi x8 itp., HBAO wyłącz. Teraz zobacz czy dalej występuje problem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...