Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam okazję odkupić od znajomego ową kartę jak w tytule. Głównie będzie wykorzystywana do słuchania muzyki, filmów oraz sporadycznym graniu w gry. Moja obecna karta to  zintegrowany Realtek ALC897 a głośniki jakie używam to Edifier R1850 DB. Niebawem planuję wymianę swoich słuchawek na jakieś lepsze ( wstępnie wybrałem SPC Gear Viro ). Więc moje pytanie czy warto zainwestować 200 zł w tą kartę ? Byłbym wdzięczny za wasze opinie.

Link to post
Share on other sites

Nieobiektywnie - To powiem tylko tak że odkąd mam PC to nigdy nie korzystałem z karty wbudowanej w płytę główną - zawsze siedział tam soundblaster - pierwszy chyba Live , drugi chyba też Live ale 5.1 a teraz w nowym PC siedzi właśnie soundblaster Z - Zero problemów - dzwięk rewelka - głośniki 2.1 creative SoundWorks - gry filmy - niczym sala kinowa...

Nieobiektywnie dlatego że nigdy nie korzystałem z Realtek wbudowanej w płytę - więc nie znam różnicy w dzwięku ... :)

I chyba nigdy nie sprawdzę bo przyzwyczaiłem się do dobrego :)

 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, pawluto napisał:

I chyba nigdy nie sprawdzę bo przyzwyczaiłem się do dobrego :)

To się trochę kłuci ze słowami soundblaster i creative ;)

 

 

Na głośnikach dużej różnicy nie będzie , ale na słuchawkach na pewno . Tylko kwestia jak działają te słuchawki od spc bo nawet nie wiedziałem że oni mają je w ofercie .

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pawluto napisał:

w nowym PC siedzi właśnie soundblaster Z

 

26 minut temu, jakub1t napisał:

bo przyzwyczaiłem się do dobrego

ta karta to nawet nie leżała obok dobrego sprzętu :)

9 godzin temu, majster klepka napisał:

Witam. Mam okazję odkupić od znajomego ową kartę jak w tytule

jesłi masz możliwość dołożyć parę złociszy to "to" będzie dużo lepszym rozwiązaniem

 

https://allegro.pl/oferta/outlet-fiio-e10k-olympus-2-wzmacniacz-sluchawkowy-11779652138

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...