Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet : 400-700 zł

Czego potrzebujesz? : Słuchawki

Przeznaczenie : Gry 40% Muzyka 40% Filmy 20%

Źródło : Audiotrak Maya U5
Oczekiwania 
: Słuchawki zamknięte , fajnie jak by były bezprzewodowe ale nie jest to konieczne 

Witam do tej pory używałem przez blisko 6 lat HyperX Cloud z których byłem zadowolony ale ząb czasu mocno je zmęczył i przyszedł czas na kupno nowych i stąd prośba o pomoc w wyborze nowych słuchawek, chciał bym coś lepszego, w oko wpadły mi Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm oraz Audio-Technica ATH-M50X. Moja karta dźwiękowa podoła takim słuchawkom czy bez sensu pchać się w ten segment i brać kolejne "gammingowe"?

 

Pytanie dodatkowe czy bezprzewodowe słuchawki mają zauważalne opóźnienie?
 

Link to post
Share on other sites
W dniu 14.02.2022 o 19:09, roamir napisał:

Moja karta dźwiękowa podoła takim słuchawkom czy bez sensu pchać się w ten segment i brać kolejne "gammingowe"?

Wypadałoby raczej pomyśleć o wymianie. Możesz sobie kupić DT770 i później odpowiedni wzmacniacz.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Podaj może całościowy budżet słuchawki +wzmacniacz. Na pewno będzie warto kupić dobry wzmacniacz, słuchawki przez to fajnie rozwiną swoje możliwości przestrzenne, co na pewno w grach odczujesz. 

 

Propozycja na szybko Sound Blaster G6 B-stock, ewentualnie lepszego i bardziej stacjonarnego iFi Audio ZEN DAC V2.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze kupno słuchawek + wzmacniacza w kwocie około 700 zł przerasta chwilowo mój budżet, prawdopodobnie kupię na razie same słuchawki a w przyszłym miesiącu wzmacniacz. A z tej pary co podałem Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm oraz Audio-Technica ATH-M50X które lepsze, wizualnie bardziej podobają mi się Audio Technica :D. I czy w budżecie do 700 zł da się coś lepszego znaleźć?

 

A co do wzmacniacza kolega z pracy używa FiiO K3 i poleca, warte to coś?

Link to post
Share on other sites
47 minut temu, roamir napisał:

Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm oraz Audio-Technica ATH-M50X

Obydwie pary słuchawek są dobre ale DT ma lepszą przestrzenność, co przechyla wybór w stronę Beyerdynamica.

47 minut temu, roamir napisał:

A co do wzmacniacza kolega z pracy używa FiiO K3 i poleca, warte to coś?

Nie znam tego wzmacniacza za dobrze, więc nie będę się wypowiadał.

47 minut temu, roamir napisał:

I czy w budżecie do 700 zł da się coś lepszego znaleźć?

Według mnie jak najbardziej ale to tez jest kwestia gustu np.DT150 legendarne słuchawkofony. One spokojnie przy klasowym wzmacniaczu są konkurencją dla słuchawek w okolicach 2000zł.  Warto tu jeszcze wspomnieć o  Ultrasone HFI 780 /580 ale tutaj raczej trzeba pamiętać o innych padach.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

W takim razie skuszę się na Beyerdynamic, tylko którą wersję wybrać 32, 80, czy 250 Ohm? Jedyne co wiem że im więcej Ohm tym cichsze i wymagają lepszego wzmacniacza :D A jak to się przekłada na jakość dźwięku?

Link to post
Share on other sites

Na przyszłość polecam mimo wszystko przejść się do sklepu i dotknąć tych słuchawek. ATH pewnie grają dobrze, ale miałem je w ręce i dla mnie to tak negatywne wrażenie robią, że gdybym w ciemno je kupił, to podejrzewałbym podróbki. Plastik fantastik.

Bayery czy Philipsy X2HR przy tych ATH to pancerne czołgi. Niby nieistotne, ale ja jednak lubię też czuć jakość organoleptycznie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...