Skocz do zawartości

Błędne ustawienia w Windows 11 oraz kilka innych problemów.


Recommended Posts

Witam forumowiczów "benchmark.pl".

 

Uczestniczę w niejawnym programie testów systemu Windows na kanale deweloperów.
Próbowałem uzyskać pomoc od Microsoftu ale dostałem info że czat jest obecnie nie dostępny.
Dzisiaj po restarcie mój PC nie chciał się uruchomić a przywracanie systemu z punktów przywracania kończyło się zawsze jakimś błędem więc przywróciłem system do ustawień początkowych z zachowaniem plików.
Po zainstalowaniu systemu podczas logowania na stronie startowej wyświetlane są dwa takie same konta co jest dość dziwne.

11.jpg.789de31afc17f402712bb4465a2ef418.jpg

Po zalogowaniu się do drugiego tego samego konta bo przy pierwszym wyskakuje błąd,

22.jpg.87b0e91991d7657b4d6d44c4d968218f.jpg

w samym już systemie jest kilka dziwnych rzeczy.
W opcjach ustawień systemu Windows widnieją dziwne opisy, na przykład jest problem z wybraniem rozdzielczości ekranu albo formatu dźwięku.

ekran.thumb.jpg.53636db44eab4ab7c2eb8d6bc0707140.jpg

Podobna dziwna opcja, tym razem przy wybieraniu rozmiaru tekstu.

 

ekran2.thumb.jpg.1306c6d3fd968634d08448bd9b3e4aa2.jpg

Podobnie jest z ustawieniami dźwięku gdzie w miejscu możliwości wybrania dźwięku przestrzennego "Dolby Atmos" są ustawienia sieci internetowej.

atmos.thumb.jpg.9c5d56b22acdb5da227f702f97dcd8c6.jpg

Takich dziwnych opcji jest więcej.

Było też wiele innych problemów jak chociażby brak jakiejkolwiek przeglądarki internetowej po zainstalowaniu systemu Windows a próby zainstalowania Google z pliku instalacyjnego kończyły się czarnymi jej kartami.
Dopiero kilkukrotna próba zainstalowania przeglądarki Microsoft Edge ze sklepu Microsoft Store przyniosła zamierzony skutek.

Prawdę mówiąc jest tyle problemów że nie wiem który opisywać.

Czy to może być spowodowane niejawnym programem testów systemu Windows 11 ?

Czy powinienem go opuścić ?

A może to jakiś wirus ?
Dzisiaj robiłem skan programem "Trojan Remover" ale nic on nie znalazł.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...