Skocz do zawartości

9200SE i sterowniki CCC...


Recommended Posts

Witam

 

Mam problem przy instalacji sterownikow do w/w karty. Po pobraniu najnowszych ze strony producenta (6.11) wyświetla mi się błąd : Error Number: 0x800400707 Desctription: (puste). Po naciskaniu OK (2x) piszę Unable to load ATICIM.dll, następnie znów OK, a potem wyświetla się: Uruchamianie procesu instalacji przez instalatora nie powiodło się katastrofalny bład. :help:

 

Co z tym zrobić ? Ta karta powoli doprowadza mnie do szału... :help:

Tutaj więcej informacji: http://www.benchmark.pl/poradnik/Radeon ... -1446.html

 

Z góry WIELKIE dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Widzę że nikt nie będzie stanie mi pomóc :)

 

Potrzebuję pomocy, nie wiem czym może być to spowodowane, ale ostatnio trochę grzebałem i jest nowy "bieg wydarzeń". :help:

 

To będzie tak: wszystko jest tak samo tyle że, zamiast "Uruchamianie procesu instalacji przez instalatora nie powiodło się katastrofalny bład." mogę normalnie 2x nacisnąć "next" potem wybieram tryb instalacji "express", wtedy instalator sam z siebie się wyłącza :) , jak wezmę tryb instalacji "custom" to pojawia się taki komunikat - Uruchamianie procesu instalacji przez instalator nie powidło się: 0x80040702 - a potem instalator samoczynnie się wyłącza

 

Ktoś ma jakiś pomysł ? Jakikolwiek ?

Może to przez to że mam CCC 6.11 ?

Skąd mogę pobrać starsze wersję ?

Wszystko się zaczęło dziać po zmienie monitora CRT na LCD 19".

 

Sory za post pod postem ale w 1 poście nie ma opcji "edytuj".

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Spokojnie :pajac:,

Po pierwsze napisz jaki OS masz zainstalowany (w Twoim profilu widzę, że XP, więc zostańmy przy tym)?

Jest to zapewne karta na AGP, więc zadbaj najpierw o zainstalowanie odpowiednich sterowników do chipsetu płyty głównej (widzę w profilu, że masz nforce2, więc http://support.amd.com/us/gpudownload/P ... 00-xp.aspx . To wszystko, musi działać, aha jeszcze dochodzi kwestia ustawień w biosie, ale o tym później, bo może nie będzie takiej potrzeby.

powodzenia

 

P.S.

Gdyby jeszcze instalator nie przechodził dalej, to rozpakuj gdzieś tę paczkę sterowników, następnie wejdź do managera urządzeń karta graficzna i zainstaluj sterowniki ręcznie z katalogu, który stworzysz podczas rozpakowania w/w paczki. CCC możesz sobie później zainstalować oddzielnie, pamiętając o wcześniejszym postawieniu .NET wersja min 2.0

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...