Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema 
Mam pytanie bo w sumie nie wiem czy w każdych słuchawkach tak jest czy to problem powszechny
Mianowice od pewnego czasu słucham muzyki głównie jakieś ambient albo soundtracków spokojnych , głośność jest wtedy ustawiona na bardzo niskie poziomy i wtedy właśnie prócz tej muzyki jest słyszalny SZUM , bardzo to przeszkadza wręcz wkurza.
Mam telefon p20 lite - testowałem na słuchawkach bezprzewodowych mi true wireless earbuds basic s , jbl 110BT no i na przewodowych JBL t110 i na wszystkich to samo
Czy są jakieś słuchawki które CAŁKOWICIE eliminują ten problem tak żeby była słyszana tylko czysta muzyka czy tego się nie da obejść? Pytam bo google nic konkretnego nie powiedział albo słabo szukałem
Dzięki za pomoc

Edytowane przez NygaS
Link to post
Share on other sites

Szum jest spowodowany kiepściutką elektroniką w tak tanich słuchawkach bezprzewodowych. A po podłączeniu przewodowych odzywają się z kolei szumy kiepskiego wyjścia słuchawkowego w tym telefonie. Większość ludzi nie słucha cicho a wtedy szum znika w muzyce więc producenci budżetowego sprzętu maja to w nosie. Rozwiązaniem mogą być albo porządne słuchawki bezprzewodowe albo po taniości możesz kupić dobrze grający adapter USB-C do 3,5mm. Najtańszy dobry jest od Appla:
https://allegro.pl/oferta/apple-oryginalny-adapter-usb-usb-c-jack-3-5mm-11580458845
Jeśli zaś chodzi o słuchawki które byś mógł podpiąć bezpośrednio do telefonu i pozbyć się szumu to  musiały by mieć 150 albo więcej Ohm (ale  tu z kolei wzmacniacz wbudowany w telefon może być wąskim gardłem i nie posłuchasz sobie głośno w razie czego). Pod taka muzykę myślę jakieś Beyerdynamic DT990 Premium 250 Ohm załatwiły by sprawę i jednocześnie zniknęły by szumy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...