Skocz do zawartości

3 Monitory do Eyefinity i 3D


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Składam nowa maszynę, od dość dawna ponieważ czekam co pokaże ''Buldożer'' i ATi swoimi Radeon-ami z serii HD7xxx.

 

Wiec wpadłem na pomysł żeby dla nowego sprzętu zrobić właśnie Eyefinity ale z 2 monitorów klasycznych po bokach i ekranem 3D po środku.

Tak wiec potrzebuje ekranów który ma taka sama obudowę tylko inna matryce (2 klasyczne i jeden 3D) ale jak zapewne już się domyślacie z najcieńszą możliwą ''ramka''. Rozmiar jaki mnie interesuje to 24'' i rozdzielczość FullHD.

Widziałem iż Acer robi bardzo ciekawe monitory 2D i 3D w takiej samej obudowie i do tego cienka ramka ale jakoś nie mam zaufania do tej marki.

 

Co do ceny powiem iż za bardzo dobry sprzed jestem w stanie dać więcej ale tez bez przesady nie potrzeba mi monitora za 5000zl (fakt, faktem ze obraz będzie jak żyleta).

 

Tak wiec Forumowicze Benchmark.pl co mi polecacie?

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Dudi4Fr
Link to post
Share on other sites

Monitory ciekawe a ceny jeszcze znośne tylko obudowy szerokie i w dell-u i w eizo...

 

Wiesz, to nie są LEDy. Ogółem podałem monitory z którymi mam styczność i się sprawdzą. Sam obecnie korzystam z tego Eizo (jak dobrze że przecenili go z 2,4k do 1,4k :P).

 

edit: Ogółem możesz jeszcze poczekać na Eizo Foris FS2332, podświetlanego już LEDowo i z matrycą IPS, ale pewnie cena za monitor będzie 2-3 x wyższa, a ich premiera na początku sierpnia.

Edytowane przez Sasior
Link to post
Share on other sites

A mógł byś polecić coś od konkurencji bo jakoś specjalnie nie chce mi się mi się przerabiać monitora za ponad 1k zęby miał cieńsza ramkę.

Dzieki

 

Kurcze, z monitorów 3D to prócz tego della miałem kontakt jeszcze z jakimś 26" LG, ale tam efekt był prawie nie odczuwalny i obraz słaby (jak to w większości LGków). Ogółem LEDowe coś, żeby mieć tą cieńszą ramkę znajdziesz, ale pytanie.

 

Czy ramka jest aż tak istotna? Bo według mnie nie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...