Skocz do zawartości

Najlepszy przewodnik po DDR4 RAM / RAM?


Recommended Posts

Po pierwsze, przepraszam, jeśli istnieją szczegółowe przewodniki na temat pamięci RAM DDR4 i które modele dają najlepszy zwrot z ceny, które istnieją, ale nie znalazłem, próbowałem obszernie przeszukać ten sub i sieć, ale informacje były rzadkie.

 

 

 

Czy istnieje obecnie „najlepszy” model pamięci RAM DDR4 w obecnym wyborze niedrogiej pamięci RAM (z wyłączeniem rzeczy takich jak „Corsair Dominator Platinum”)?

 

 

 

Jaka jest najlepsza cena / wydajność w odniesieniu do szybkości? 2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3000+?

 

 

 

Czy są jakieś marki i modele pamięci RAM, których należy unikać? Zbyt drogie, nieskuteczne e.t.c.

 

 

 

Z tego, co zebrałem, 2666 MHz wydaje się być najlepszym miejscem dla ceny / wydajności w odniesieniu do szybkości, ale w moich poszukiwaniach nie znalazłem przekonującej odpowiedzi (i być może nie ma).

 

 
Link to post
Share on other sites

Takich przewodników nie ma bo za dużo jest na rynku modeli i ciągle wychodzą jakieś nowe. Dodatkowo ceny się zmieniają bardzo często.

Np. całkiem niedawno polecanym modelem były Ballistixy LT 3200:

 

https://www.x-kom.pl/p/481896-pamiec-ram-ddr4-crucial-16gb-2x8gb-3200mhz-cl16-ballistix-sport-lt-gray.html

 

Bez problemu kręciły się do 3600 i kosztowały poniżej 300pln. Obecnie już ich nie ma na rynku.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, trilokmeia9 napisał:
Po pierwsze, przepraszam, jeśli istnieją szczegółowe przewodniki na temat pamięci RAM DDR4 i które modele dają najlepszy zwrot z ceny, które istnieją, ale nie znalazłem, próbowałem obszernie przeszukać ten sub i sieć, ale informacje były rzadkie.

 

 

 

Czy istnieje obecnie „najlepszy” model pamięci RAM DDR4 w obecnym wyborze niedrogiej pamięci RAM (z wyłączeniem rzeczy takich jak „Corsair Dominator Platinum”)?

 

 

 

Jaka jest najlepsza cena / wydajność w odniesieniu do szybkości? 2133, 2400, 2666,  router login 2800, 3000, 3000+?

 

 

 

Czy są jakieś marki i modele pamięci RAM, których należy unikać? Zbyt drogie, niesk 192.168.0.1 uteczne e.t.c.

 

 

 

Z tego, co zebrałem, 2666 MHz wydaje się być najlepszym miejscem dla ceny / wydajności w odniesieniu do szybkości, ale w moich poszukiwaniach nie znalazłem przekonującej odpowiedzi (i być może nie ma).

 

 

issue got solved!!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...