Skocz do zawartości

Telefon ok. 1500zł


Recommended Posts

Wątków było pewnie dużo ale wymagania nietypowe :P

 

Obecnie użytkuję HTC U Ultra i zapewne gdyby nie jego fizyczne uszkodzenia jeszcze trochę by mi posłużył. 

Telefon ma służyć do zupełnie normalnych rzeczy, dzwonienie, przescrollowania Facebook'a, HBO GO/Netflix.

 

Co do aparatu/wyświetlacza nie mam jakiś szczególnych wymagań (i tak każdy będzie lepszy od aparatu przez który widać jak przez mgłę oraz chińskiego zamiennika ekranu), jednakże chciałbym aby telefon wytrzymał dzień użytkowania bez ładowarki (wiadomo, więcej-lepiej) oraz działał płynnie przez min. 3 lata bez instalacji custom ROM'ów. (jak do tej pory każdy mój telefon z Androidem z nimi kończył i zawsze znajdowałem coś co nie działa, jak chociażby pierdoły w stylu przesyłania ekranu i prawie zawsze wraz z przyśpieszeniem działania wzrastało zużycie energii. Nie mam już czasu ani chęci na te zabawy, po prostu ma działać i koniec :P

 

Praktycznie byłem już zdecydowany na POCO X3 Pro 8GB, jednakże zacząłem się zastanawiać czy chcę aby moje pieniądze wspierały w większym stopniu Chińską gospodarkę. Zacząłem zastanawiać się czy może nie warto trochę dołożyć do czegoś spoza Chin. Moją uwagę przykuły:

 

-Samsung Galaxy M52 (zapewne poczekałbym, aż pojawią się w innych  sklepach niż Mediaexpert, cena wtedy pewnie też spadnie

-Motorla G100 (widziałem powystawowe oraz używane w stanie idealnym za 1600 z hakiem)

-Używany Iphone 11 :P (w zasadzie chyba najbardziej mnie do niego ciągnie jako alternatywa dla POCO, moja dziewczyna też posiada i wydaje się być całkiem ok telefonem, z tego co miałem okazję go używać, moje wątpliwości budzi trochę bateria, te 3000 mAh z kawałkiem nie wydają się kolosalną wartością, lecz dziewczyna twierdzi, że raczej cały dzień bateria jej trzyma "siedząc na telefonie" stosunkowo długo. Pytanie też jak taki ogryzek będzie sprawował się po tych 3 lub więcej latach w porównaniu do telefonów z Androidem, w zasadzie wszyscy najbliżsi przyjaciele korzystają z Iphonów i skarg nie słyszałem.)

 

Co do budżetu jest on "elastyczny". Taniej - lepiej (tu duży plus dla POCO), ale jeżeli dołożeniu paruset złotych ma sprawić, że będzie on w stanie działać płynnie dłużej, jestem w stanie to zrobić. Co będzie najlepsze z podanych przeze mnie nie Chińskich! (jeżeli zdecydowałbym się na Chińczyka swój wybór już mam) alternatyw, lub czy też jakąś pominąłem? Czy po prostu przestać się wygłupiać i brać POCO?

Link to post
Share on other sites

Do twoich potrzeb wystarcza realme 7, realme 7 pro, realme GT Master Edition.
Lepsze to niż jakieś Xiaomi i tanie samsungi.
Sobie tylko ogarnij który ma największą bakterie.

Motorola to Lenovo - czyli też chińczyk.
Samsung też w Chinach robiony.
Nie pominiesz wspierania ich gospodarki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...