Skocz do zawartości

100 fps przy 60 hz


Recommended Posts

w monitorze mam ustawione 60 hz a grze counter strike 1.6 pokazuje mi że mam 100 fps. A jak wiadomo przy 60 hz powinienem mieć 60 fps. Synchronizacje pionową mam włączoną. Co powinienem zrobić aby pokazywało mi naprawdę ile mam fps? Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ilość FPS to nie jest jaki masz monitor tylko ile karta graficzna wy-renderuje(no wiem, przesadziłem w tej grze bez niczego się renderuje obraz...). Byś odłączył monitor to byś nie miał FPS?

Im więcej klatek tym lepiej, więc po co chcesz ograniczać? PRO gracze mają tylko 100 klatek w csa ;d

Link to post
Share on other sites

@UP

Kto Ci takich rzeczy naopowiadał? To jakieś bzdury.

Ja mam u siebie 75 Hz a w cod4 wyciągam ponad 100. Redakcja w testach wielu gier także miała tego typu wyniki a przecież nie korzystali z monitora o odświeżaniu 100 Hz..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gdyż aczkolwiek ponieważ w FPSach potrzeba jak najwięcej FPSów by reakcja była szybka...?

 

Nie wiem... ja zawsze we wszystko gram z włączonym vsync więc na stałych 60 fpsach i nie wyczuwam żadnych lagów. Bodajże ostatnio przez przypadek włączył mi się fear 3 bez VS i miałęm ponad 100 klatek ale naprawde nie widziałem różnicy. Może jacyś maniacy CSa czy BC2 to widzą - ja nie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...