Skocz do zawartości

Słuchawki wokół-uszne ~500zł XBSX


Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu poszukuję słuchawek głównie z przeznaczeniem do XBSX (czat głosowy w grach) i dodatkowo czasem do PC. Przeglądałem trochę artykułów ale niestety znaczna część to marketingowy bełkot podszyty kontraktami z markami i na nic realnie nie potrafię się zdecydować. Więc tak w skrócie szukam:

 

Budżet : Słuchawki przewodowe ~400/500zł, bezprzewodowe kompatybilne z XB ~800zł. Jednakże budżet jest kwestią mniej istotną jeśli słuchawki warte są swojej ceny.

Czego potrzebujesz?: Słuchawki wokół-uszne z mikrofonem 

Przeznaczenie: Czat głosowy XBOX series X połączony z graniem + muzyka na PC.

Źródło: XBOX Series X, PC integra  mobo Asus Strix z270F
Oczekiwania: Kompatybilność z XBOX series X, preferuję słuchawki z mięsistym bassem czyli raczej konstrukcja zamknięta, ciepła barwa/ciemne brzmienie. Nie lubię nauszników z ekoskóry, albo skóra albo welur/materiał.
Inne: Poprzednie słuchawki z których jestem bardzo zadowolony - Superlux HD662 (bez dopisku F/B) - niestety są bez mikrofonu. A Pad Xbox wymaga jacka L/P kanał + micro w jednym.

Będę wdzięczny za każdą pomocną odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Czy słuchawki beyerdynamic CUSTOM GAME będą warte swoje ceny ? Przeglądałem stronę producenta, może nie są bezprzewodowe i wychodzą poza zakres cenowy ale chyba mają wszystko czego potrzebuję. Chyba że jako Laik po prostu nie widzę jakiegoś oczywistego faktu który jest w nich problematyczny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...