Skocz do zawartości

Jakie radio do Audi A4B6 sedan w cenie do 350 zł?


Recommended Posts

Obecnie posiadam w moim Audi A4B6 sedanie radio Concert CD ale chciałbym jakieś radio które da lepszą jakość dźwięku od tego Concerta CD ale przede wszystkim takie które będzie miało możliwość odtwarzania muzyki z telefonu przez Bluetooth oraz przez kabel AUX. Wejście USB na pendrive nie jest konieczne, w zasadzie jest mi obojętne czy będzie czy nie, bo z tego wejścia korzystał nie będę. Ważne oczywiście jest żeby radio dało się bez problemu podpiąć do mojego auta i żeby było kompatybilne z moim autem. Żeby nie było problemów typu że któryś głośnik nie gra albo że subwoofer nie gra i tym podobne. Nie chciałbym dawać za nie więcej niż 350 zł i mniej więcej za tyle bym chciał je kupić. 

Edytowane przez Aksum
Link to post
Share on other sites

Nie da się podłączyć innego radia bo ori radio audi ma tylko wyjście na głośniki w przednich drzwiach. Tył idzie ze wzmacniacza w bagażniku.
Czyli musisz kupić radio w zasadzie jakie chcesz, Kenwood, JVC, Alpine i przejściówki aby dały sygnał do wzmacniacza. Bez będzie grał tylko przód.


Polecam to:

https://allegro.pl/oferta/ramka-radio-modul-tylne-glosniki-audi-a4-b6-b7-09-9957551593

Inne mogą grać cicho tyłem.
Bez przejściówki anteny radia też nie będzie bo ori radio zasila wzmacniacz anteny.
Ja bym szukał Kenwood / JVC. To jedna firma więc kup te które Ci się bardziej podoba z wyglądu bo w środku to samo, a cena jakość chyba teraz naj...
Ja używam tylko Alpine lub Clarion. Ale cena powala.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...