Skocz do zawartości

Głośniki przestrzenne ~700 zł


Recommended Posts

Cześć, 

 

Chciałbym kupić sprzęt audio, ale kompletnie się na tym nie znam. Będę wdzięczny za podpowiedź :)

 

Budżet: 700 zł

Potrzebne: Głośniki przestrzenne

Przeznaczenie: Potrzebuję sprzętu dość uniwersalnego, będę z nim słuchał muzyki (głównie jazz i elektronika, rzadko z wokalami), oglądał filmy i grał na konsoli
Oczekiwania: Zależy mi na ładnym, czystym przestrzennym dźwięku i głębokich niskich tonach

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :) 
 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, jakub1t napisał:

Ja pier.. ale bajzel gdzie to w chałupie pomieścić ? Chcesz dobre stereo kup to mam i polecam do muzyki idealne jak i do filmów.

https://www.amazon.pl/Edifier-R1850DB-PB-Glośników-Komputerowych-Urządzenia/dp/B07B8VFBLN/ref=asc_df_B07B8VFBLN/?tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=504498944347&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=5489987056548373179&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9067423&hvtargid=pla-783735532502&th=1

Polecił bym Ci te ale nie teraz bo coś z ceną przegieli ja kupiłem za 800 zł

https://www.x-kom.pl/p/310127-glosniki-komputerowe-edifier-20-r1600tiii.html

Też miałem i śmiało polecam. Nie wydasz za wiele i na pewno nie będziesz żałowal wydanych 400 zł

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, verios napisał:

Cześć, 

 

Chciałbym kupić sprzęt audio, ale kompletnie się na tym nie znam. Będę wdzięczny za podpowiedź :)

 

Budżet: 700 zł

Potrzebne: Głośniki przestrzenne

Przeznaczenie: Potrzebuję sprzętu dość uniwersalnego, będę z nim słuchał muzyki (głównie jazz i elektronika, rzadko z wokalami), oglądał filmy i grał na konsoli
Oczekiwania: Zależy mi na ładnym, czystym przestrzennym dźwięku i głębokich niskich tonach

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :) 
 

Za 700 kup stereo. Jak będziesz miał o jedno zero więcej to możesz celować w wielokanałowy zestaw. Choć nadal nie wiem czy to będzie sensowne. Szczególnie do muzyki i gier.

Link to post
Share on other sites
12 minut temu, cooger napisał:

Za 700 kup stereo. Jak będziesz miał o jedno zero więcej to możesz celować w wielokanałowy zestaw. Choć nadal nie wiem czy to będzie sensowne. Szczególnie do muzyki i gier.

Jak do muzyki to tylko fajne stereo a nie pierdziawki 5.1 creative czy Logitecha co są dobre ale nie przy dobrych głośnikach stereo. Sam wypierniczyłem zestaw 5.1 creative zamieniłem na dobre głośniki Edifier R1850 DB do tego karta dzwiękowa creative SB Z i jest fajnie ( bo czuć żal integr przy dobrych głośnikach )

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, majster klepka napisał:

Ja pier.. ale bajzel gdzie to w chałupie pomieścić ?

 

Mam coś podobnego u siebie , w małym pokoju , około 12-15m2 . To dużo miejsca nie zajmuje . tylko głośniki stereo przeszkadzają , reszta porozwieszana po ścianach .

 

13 godzin temu, cooger napisał:

Za 700 kup stereo. Jak będziesz miał o jedno zero więcej to możesz celować w wielokanałowy zestaw

 

Nie podzielam takiej opini , nie każdy musi startować od razu od klocków z wyższej/droższej półki . Co prawda taki zestaw nowy też 700 nie kosztował . 

 

Przy kompie też mam zestaw oparty na amplitunerze (jest w stopce) .Nowy też dawno temu kosztował ponad 4k , w używce ułamek tej kwoty (coś chyba 600zł) .

Też dużo miejsca nie zajmuje , kwestia rozplanowania .

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...