Skocz do zawartości

Monitor wspierający G-SYNC, 4K do gier


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Eftar,

Recommended Posts

https://www.morele.net/monitor-asus-rog-swift-pg32uqx-90lm05r0-b01370-8664618/

Ten spełnia wszystkie wymagania tylko jest "lekko" ponad budżet :D Z freesync coś poniżej 4000zł może by się znalazło ale nie wiadomo jak będzie działać z kartą Nvidii. BTW 4k na 27" to pieniądze w błoto, nie widziałem żadnej różnicy względem 1440p oprócz ilości FPS.

Link to post
Share on other sites

Może zejdziemy na ziemię bo chciałbym kupić 1 cały monitor, a nie jego podstawkę :D Nie napisałem wcześniej, że interesuje mnie monitor 21:9 :) 

Jeśli sensownego w tym budżecie i rozdzielczości 4K nie ma to może jest chociaż taki o rozdzielczości UWQHD? :)  Osobiście rozważam ten https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-34gn850-b-6877753/ 

Edytowane przez raventes
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

@raventes, to może 27-calowy monitor dla graczy QHD Alienware: AW2721D | Dell Polska? Sam zastanawiałem się nad kupnem monitora z "prawdziwym" G-Sync, czyli z zakresem od 1 klatki i w grudniu 2020 nie było nic lepszego. DP w wersji 1.4 daje rade, ale HDMI w wersji 2.0/2.0b (hdr jest a nie pamiętam, która wersja wspiera) kłuje w oczy.

Edytowane przez Eftar
Link to post
Share on other sites

Miałem 27 4k teraz mam 27 cali 2k 240 Hz i uważam że 4k na tak małej matrycy wygląda źle. Obraz jest trochę jakby przeostrzony. W tym momencie mam odyssey g7 i nie zamienił bym go na nic innego. Stosunek jakość do ceny rewelacja.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gdybym szukał 2k, to już bym kupował ten https://www.dell.com/pl-pl/shop/27-calowy-monitor-dla-graczy-alienware-aw2721d/apd/210-axnu/monitory Problem polega na tym, że uparłem się na 4K Tylko czy gra jest warta świeczki by kupować 4K , 32 - 34 cale, zamiast 2k i 27 cali ? Jeśli oczywiście okaże się, ze istnieje monitor 4K który spełnia moje kryteria to coś tam mogę dołożyć, ale na pewno nie x2 :) 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, raventes napisał:

Jeśli oczywiście okaże się, ze istnieje monitor 4K który spełnia moje kryteria to coś tam mogę dołożyć, ale na pewno nie x2 :) 

Jedyny jaki znalazłem podałem w 2. poście. Zejdź trochę na ziemię, ten alienware wygląda spoko. Jakby co to 4k możesz sobie potestować w trybie DSR, ale tłumaczymy ci uparcie że nie zauważysz różnicy. Chyba że siedzisz mniej niż 0,5m od monitora :D

Link to post
Share on other sites

No nie no, aż tak słabego wzroku mimo tysięcy godzin spędzonych przed PC to ja jeszcze nie mam, żeby siedzieć z nosem w monitorze :D Pozostaje mi więc tylko złożyć zamówienie na Della. Dzięki wszystkim za pomoc i poświęcony czas :) 

Edytowane przez raventes
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...