Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu komputera (zdjęcia podzespołów poniżej). Docelowo stawka, którą planuje wydać to 2300-2400 z kartą- także budżet na kartę to max 600 zł. Jaką kartę polecacie kupić? Nie jestem wymagającym graczem, ale w Wieśka czy CS albo Fifę chętnie odpalę. Myślałem nad GTX 1050ti ale nie wiem czy to dobry pomysł. I jak oceniacie cały zestaw?Screenshot_2021-07-12-13-50-19-705_com.android.chrome.thumb.jpg.1b6e57f7c98eb81819ac3c70e3a55647.jpg

Screenshot_2021-07-12-13-50-30-516_com.android.chrome.jpg

Link to post
Share on other sites

Tak do Wieśka 3 ten zestaw z tą kartą 1050Ti spokojnie wystarczy do grania na średnio wysokich detalach. Fifa będzie śmigała na Full aż miło. Dorzuć do tego jakiś większy dysk na M2 z 512mb i luz. Komputer nie za drogi a do grania dla nie wymagających graczy w określone tytuły w sam raz. Kiedyś złożyłem prawię identyczny komputer z tym że tam była płyta B360 i procesor i3 8100 z grafiką 1050 Ti. I śmiga żwawo do dzisiaj.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

1050ti, albo RX570 - którąś z tych dwóch bym brał. W RX to od razu do zrobienia undervolting i ustawienie krzywej, chyba, że dorwiesz Sapphire Nitro, ale może być cieżko w tej kasie.
Zamiast System Power, wziąłbym pod uwagę dwa inne zasilacze : Vero L3 i Seasonic S12. W Vero L3 masz wszystkie kondensatory Teapo i przetwornice DC-DC https://www.x-kom.pl/p/559352-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-vero-l3-500w-80-plus-bronze.html.
I też bym od razu wziął SSD 500GB, bo 256GB to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że gry obecnie ważą po 60GB+. A2000 albo KC2500 - któryś z tych bym brał.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, porcelanowy_janusz napisał:

Zamiast System Power, wziąłbym pod uwagę dwa inne zasilacze : Vero L3 i Seasonic S12. W Vero L3 masz wszystkie kondensatory Teapo i przetwornice DC-DC https://www.x-kom.pl/p/559352-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-vero-l3-500w-80-plus-bronze.html.

To że Vero L3 ma Teapo nie oznacza że jest lepszy, w SP9 jest kilka Nipponów na stronie wtórnej i to tutaj głównie padają kondensatory.

 

Naprawdę nie wciskaj tutaj PSU od SAMA bo to nie jest godne zainteresowania. Nikt tego poważny nie testował poza polską śmietanką youtuberów...

Link to post
Share on other sites

Jak dorwiesz Gigabyte OC z dwoma śmigłami taką to będzie chłodno i cich. nawet w miarę wygląda to chłodzenie na niej. Ja taką Ti4Gb używkę dawno temu łyknołem za 400 zł. Teraz może być z tym problem. Ale ogólnie to też proponowałbym Ci jakiegoś RX 570, serio lepsza jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...