Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Zakupiłem w/w telefonik z nadzieją że trochę posłuży a kierując się przeszłością i swoimi zdolnościami zakładam że często będzie lądował na ziemi. Tu też pytanie, czy korzystacie/polecie jakieś etui na ten lub podobny model. Zależy mi na dobrej ochronie i oczywiście żeby nie pogrubiał strasznie telefonu. 

 

To samo tyczy się szkła, tylko tu zastanawiam się czy rzeczywiście chroni ono w jakimś stopniu ekran przed pęknięciami (nie dbam o rysy)

 

Cena nie gra roli

 

Edytowane przez Patryk925
Link to post
Share on other sites

Case spigen

https://pancernik.eu/galaxy-s20-fe/etui/spigen-tough-armor-czarne?cd=2031370981&ad=72564638300&kd=&gclid=EAIaIQobChMI-eKW26C18QIVlZGyCh0_YgUoEAQYAiABEgLQ9fD_BwE

Co do szkła/ folii też produkcji spigena są dobre.

Chociaż ja mając takie etui nakleiłem folie w elektromarkecie za 79zl z gwarancją. Te etui właściwie uniemożliwia zbicie ekranu jeśli telefon spadnie ekranem do dołu. Folia nie przeszkadza w użytkowaniu Case'u.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, JohnyRambo napisał:

Case spigen

https://pancernik.eu/galaxy-s20-fe/etui/spigen-tough-armor-czarne?cd=2031370981&ad=72564638300&kd=&gclid=EAIaIQobChMI-eKW26C18QIVlZGyCh0_YgUoEAQYAiABEgLQ9fD_BwE

Co do szkła/ folii też produkcji spigena są dobre.

Chociaż ja mając takie etui nakleiłem folie w elektromarkecie za 79zl z gwarancją. Te etui właściwie uniemożliwia zbicie ekranu jeśli telefon spadnie ekranem do dołu. Folia nie przeszkadza w użytkowaniu Case'u.

 

Też tak myślałem dopóki telefon nie poleciał na kafelki :D

Miałem tough armor na sgs9 i jednak był dość gruby. Chciałem teraz spróbować z rugged armor i pewnie skończy się na jednym z nich.

Może ktoś się jeszcze wypowie w temacie szkła i chyba będę zamawiał.

 

@edit jeden problem rozwiązany, wziąłem Spigen ultra hybrid i był to chyba strzał w dziesiątkę, zostaje kwestia szkła 

Edytowane przez Patryk925
Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Rugged Armor z pewnością mogę polecić, jako -  nie pogrubiający telefonu case. Ja obecnie mam Ultra Hybrid i mimo, że przezrorczysty, a nie jestem zwolennikiem, to sprawdza się zaskakująco dobrze, jeśli chodzi o ochronę. Od 4 miesięcy też nie zżółkł, więc jest naprawdę przyzwoicie. 

Dopasowałam sobie do niego szkło z ramką dookoła (https://www.spigen.pl/pl/products/szklo-hartowane-spigen-glas-tr-slim-hd-samsung-galaxy-s20-fe-black-79219), chociaż spodziewałam się marnego efektu, to podoba mi się i nie zasłania ekranu.

 

PS Nie jestem hejterem, ale dostałam te akcesoria za free, więc żal było nie wypróbować :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...