Skocz do zawartości

Karta graficzna kompatybilna z Gigabyte GA-Z87-D3H


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zbiku90,

Recommended Posts

Jeśli chodzi o zasilacz to samo 750 niewiele na mówi , bo akurat moc jest mniej ważna od marki i modelu .

Rtx 2060 z nowych . Rok temu 1500 , teraz okolice 3000 , a jeszcze 2 tygodnie temu do dostania za 2600 .

Proc nie za mocny , ale jeszcze da radę w większości przypadków 

Link to post
Share on other sites
27 minut temu, jakub1t napisał:

Jeśli chodzi o zasilacz to samo 750 niewiele na mówi , bo akurat moc jest mniej ważna od marki i modelu .

Rtx 2060 z nowych . Rok temu 1500 , teraz okolice 3000 , a jeszcze 2 tygodnie temu do dostania za 2600 .

Proc nie za mocny , ale jeszcze da radę w większości przypadków 

https://m.ceneo.pl/103551853   

 Coś takiego bym chciał da radę?

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, jakub1t napisał:

To 3 tyś czy 4.5 . 

odnośnie tej karty to odsyłam Cię do tego tematu .

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-2060-oc-6gb-gddr6-gv-n2060oc-6gd-2-0-5801846/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral   A może ta? Głównie mi chodzi o to by się zmieściła w pc mam nie dużo wolnego miejsca. Wszystko na milimetry xd 

 

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, jakub1t napisał:

Rtx 2060 z nowych . Rok temu 1500

W promocjach regularnie były po 1200-1300

10 godzin temu, jakub1t napisał:

odnośnie tej karty to odsyłam Cię do tego tematu .

Nie no nie porównuj 3070 do 3060 :D Swoją drogą 4,5k za tą drugą to jakieś 3x za dużo, to poziom 2060 super.

Link to post
Share on other sites
55 minut temu, jakub1t napisał:

Da radę z 3060 ? 

Jeśli procesor jest podkręcony w okolice 4,7ghz to w zupełności. Tak jak pisałem ta karta to odpowiednik +- 2060 super. Wolniejsza od 5700xt którego kupiłem w lipcu za 1600zł :D Do 3070 nawet nie ma startu.

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, jakub1t napisał:

Zabawa z temperaturami zaczyna się , jak ruszymy napięcie mniej więcej . Ale te 42 stopnie dobrze wróżą na przyszłość . Przy 4.7 nie powinno być dramatycznie .

 

Poczekam w takim razie trochę I chyba kupię rtx 3060 , może uda się podkręcić i7 do 4,7 .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...