Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Planuje zakup telefonu. Waham się między 12mini z 3tyś, a pixelem 4a (bez 5g) za 1,9zł. Zależy mi na tym, aby telefon śmigał bez zacinek przez kilka lat. Aparat jest mi obojętny. 12mini ma dużo zalet, ale ma kiepską baterię i wysoką cenę. Pixel też ma sporo zalet, ma cenne dla mnie gniazdo mini jack, lepszą baterię i teoretycznie jest tańszy. Wiem też, że 1,9tyś za ten telefon to za dużo, ale niestety sprowadzanie z zagranicy odpada. Dlatego proszę o waszą poradę. Co byście wybrali?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

iP12m nie ma kiepskiej baterii - ma tragiczną. Żona po dwóch latach robiła przesiadkę z IPhone SE i wzięła właśnie 12 mini. Efekt był taki, że z powodu baterii, która przy średnio wymagającym dniu była około blisko wyczerpaniu przed powrotem z pracy poszedł za zwrot po tygodniu. Skończyło się na iP SE 2gen.

 

Ja zaś od miesiąca jestem posiadaczem Px5 (odrobinę bardziej dopakowany px 4a) i jestem bardzo zadowolony (przesiadka z OnePlus 6). 

 

Jeśli kriterium głównym dla Ciebie jest długie wsparcie producenta, dobra optymalizacja/soft, bardzo przyzwoita cena/wydajność i jack 4.5mm rzuć okiem na nowego OnePlus Nord CE. 

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

Dziś patrzyłem na iphony 12 w okolicy na olx i wersje z 128gb można kupić juz nową od 3200zl, jeśli znaczenie ma tu cena to taki zakup miałby sens, jak się poszuka nowej sztuki zadba o dowód zakupu i odbierze osobiście moze byc bezpiecznie.

Pixele są świetne, ale polskie ceny to jakiś żart. Jeśli android i ma być kompaktowy to do 3k mamy zenfona 8 jako bardzo przyzwoitą opcję, ale bateria też ponoć nie powala. Taki urok niewielkich smartfonow

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Kupiłem kobiecie 12 mini, przesiadka z 6SE. Jest bardzo zadowolona, nie ma problemu z baterią. na początku jej trzymała parę dni przy dużym użytkowaniu teraz oczywiście już krócej jak to standardowy telefon, filmy i zdjęcia ma dobre, funkcjonuje bez zarzutu. Co do miejsca w telefonie można dokupić np 4 zł miesięcznie za 50 giga lub więcej, to juz Twoja kwestia. Co do Jacka, rozwiązanie albo przejściówka lub zastanowić się nad BT słuchawkami, które są teraz dość popularne i bardziej komfortowe.  Telefon użytkuje już 2 miesiące i nie ma żadnych przeciwskazań. Co do baterii, można zawsze wymienić. Osobiście dla mnie za małe telefony. Radziłbym już dla chłopa, troszkę większego a też za dobrą cenę od przykładowo: Samsung, czy p30 pro z huawei, który posiada jeszcze usługi Google.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...