Skocz do zawartości

stłumiony dzwiek w sluchawkach bluetooth


Recommended Posts

kupilem sobie sluchawki corsair hs70 i jest w nich strasznie stlumiony dzwiek jakby bardzo taki z echem

mikrofon tez strasznie dziwnie brzmi, jakbym siedzial w sloiku, nawet nie ma opcji zeby podbic decybele. 

to problem sluchawek, plyty glownej czy mojej glowy?

Edytowane przez bialylol1
Link to post
Share on other sites



To nie są słuchawki Bluetooth tylko mają łączność radiową.



Są radiowe i są bluetooth z tego co w internetach znalazłem. Radiowe powinny grać dobrze bez takich dziwnych zachowań. A jeśli są na bluetooth to może sterownik się coś źle zainstalował. Zamiast Crosaira to windowsowy. I słuchawki działają w trybie rozmowy . Sam mam radiowe tylko że Razery Nari i one jak na radiowe to świetnie się spisują , dźwięk jest wyraźny i czysty (po korekcie ustawień domyślnych ;) ) , mic też spoko działa. Tak że i radiowe powinny działać przyzwoicie. U mnie świadomy wybór takich był ze względu na simracing , żeby kabel nie rozpraszał. Tak że do tego zastosowania sztos.
Link to post
Share on other sites

Internety nie wiedzą co piszą, tak powiem. Jeżeli mają łączność Bluetooth to one się tylko nadadzą do muzyki, bo opóźnienia sygnału zniszczą synchronizację audio/video.

 

Nie istnieją słuchawki dla graczy o łączności BT.

 

PS. Fakt, czy coś gra dobrze też jest mocno subiektywny dla każdego. Sam sluchałem trochę bezprzewodowych słuchawek i od razu rzuca się w uszy kompromis jaki musi zachodzić w bezprzewodowych słuchawkach tj. jakość dźwięku vs. mobilność i funkcjonalność.

Link to post
Share on other sites

Ja wczesniej mialem je na uszach i nie brzmia tak jak u mnie. Wszystkie dzwieki sie zlewaja, brzmia jakby plasko. Jak gadam na ts to ciezko kogos uslyszec jak w cos gram. W aplikacji do tych sluchawek jest tylko equalizer ktory nic nie daje. 

Moze jakies inne sterowniki musze zainstalowac nie mam pojecia. 

 

Ale jak mialem wczesniejsze słuchawki to w windowsie mialem wiecej opcji. Np w mikrofonie moglem boostowac decybele. Tutaj tylko głośność. W sluchawkach to samo. 

Link to post
Share on other sites

Zapewne najwięcej i tak osiągniesz przez zmiany w EQ.

Z drugiej strony jeśli słuchawki wymagają dodatkowych ustawień, bo na default brzmią słabo to ja już bym je odpuścił. Oznacza to, że nie wyrabia hardware tj. same słuchawki, bo zmiany typowo programowe to mogę zrobić na każdych słuchawkach.

 

Niemniej pobaw się ustawieniami, bo kilka tam masz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecę (od najdroższych) Cooler Master MH751, Encore RockMaster OE Gaming Edition, Elite Gear Eclipse One.

 

Logitech niestety ma jedynie rozpoznawalną markę, bo ich jakość dźwięku już tak rozpoznawalna nie jest :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...