Skocz do zawartości

Czy wszystkie gry są tak niedorobione ?


Recommended Posts

Hej pierwszy raz od 2004r mam okazje pograć w nowe gry.

np;gram teraz w crysisa 2 i to co widze to nieporozumienie zestrzelone w powietrzu śmigłowce nie opadają tylko latają jak w prużni.

O inteligęcji botuw nie wspominając potrafią stać kło mnie i nic nie robić pare sekund ! i to na maxymalnym poziomie

 

Wiem że podobo tak to teraz jest z tymi grami ale nie sądziłem że jest tak źle !!!

 

:lol: Grałem dzisiaj w multi i jeden gracz zawiesił się na puł minuty a najlepsze to że zabiłem go pięć razy w tym lagu :lol:

Link to post
Share on other sites

Fallout 3 Goty i have fun >200h gameplayu

 

a jak chcesz inną dobrą grę to podaj jaki gatunek, przy czym strzelanki to właśnie na ogół krótkie sHity

Edytowane przez Bany_krk
Link to post
Share on other sites

Czasem bawie sie w projektowanie map do gier. Wiem jak to jest. Samo zrobienie mapki to nie problem, ale usunięcie wszystkich błędów których ciężko się doszukać na pierwszy rzut oka to zajmuje 2x więcej czasu. Często zdarzało mi się już gdzieś opublikować mapke, a chwile potem znajduję na niej 10 kolejnych błędów. Tak to jest.

Link to post
Share on other sites

Hmm... Czy gry są "niedorobione" ? Widzę że udeżyłeś w Crysisa i to pewnie jeszcze w DX11(bo grasz multi to chyba musisz mieć najnowszy patch?) czyli imba uber grę z pro grafiką i nienaganną fabułą.

 

Sztuczna inteligencja nie jest zła ale trafi się zawsze jakiś debilny bot. Tyle. Jest mnóstwo gier typu Crysis gdzie kierując swój wybór wyglądem gry nie zaświadczysz wielowątkowej fabuły, sekretnych przejść, nieliniowości, przyjemnośći z przejścia gry.

 

Sporo serii gier ma tytuły które są mniej i bardziej grywalne. np COD. Na nowe gry raczej przyjdzie nam poczekać do świąt bo teraz tak naprawdę nie ma nic ciekawego. Bardzo wielu albo kupuje gre by pograć w multi albo zostaje przy klasykach.

Link to post
Share on other sites

grałem w 1.0 były bugi, grałem w GOTY gdzie jest bodajże domyślnie spatchowane do 1.7 i ani jednego buga nie napotkałem

 

Fallout: New Vegas jest fajniejszy, ale czekam na GOTY i dostateczną ilość poprawek, żeby sobie zabawy nie psuć

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A microstutering nawet przy 60 fps ? Nawet gdzieś znalazłem stronkę, na której walczą z tym i są niby jakiś fixy do każdej wersji gry ale nie sprawdzałem, więc nie wiem czy działa.

Link to post
Share on other sites

a jak chcesz zaznać poziomu trudności to jest np S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Gothic 1 i 2 + Noc Kruka, Neverwinter Nights 2, a w szczególności jego dodatek Maska Zdrajcy, Wiedźmin 1 i 2, TES IV: Oblivion

to są gry na które będziesz klął nie mogąc przejść niektórych momentów, wczytując savy dziesiątki razy, obrażając się na nie i przez kilka dni nie grać, po czym zasiąść i ze zdwojoną mocą znowu nie dać rady :D, tak jak za dawnych dobrych czasów

Link to post
Share on other sites

pykam właśnie w stalkera druga gra n1 :)

i to jeszcze wersja kolekcjonerska początkowe wydanie box 8)

 

 

{ wole gry trudne i się męczyć niż chłamowate ciach dla dzieci}

to jest prawdziwa frajda jak gra jest trudna wy już chyba pozapominaliście jak to było kiedyś jak się męczyło godzinami nad jedną misją i to rozwijało umysł w pewien sposób, a teraz nie ma mądrości, sama papka dla niemowląt

Edytowane przez .daft
piles? nie pisz!
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

i to rozwijało umysł w pewien sposub

 

:hahaha:

 

Nie no sorry stary ale nie pisz takich herezji, że gry rozwijają bo to totalna bzdura.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Chyba gry są po to żeby relaksować a nie się przy nich męczyć nie ?

Chcesz wymagającego tytułu ? Skończ Dead Space 2 albo Aliens vs Predator na maxymalnym poziomie trudności, albo na konsole ninja gaiden lub demon souls - tak się napracujesz, że się spocisz :D

 

ooo albo super meat boy :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

"The enemies are at their toughest, the supplies are limited, there are no checkpoints, and if you die, you restart from your last save. Oh, and you can only save three times in the entire game." - jak dla mnie trza być już totalnym świrem żeby to przejść.

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites

mialem na mysli to, ze np. DS 2 to typowa gra gdzie wszystko masz podane na tacy. nie ma tutaj myslenia, glowkowania co gdzie moze byc, jak dojsc, jak ustawic, nie ma lamiglowek, zagadek etc. fakt, przejscie gry na takim poziomie jest ciezkie ale to glownie wymaga zrecznosci. pamietam gry typu resident evil, silent hill gdzie co jakis czas pojawiala sie kolejna zagadka. nie bylo tak latwo jak teraz bo nie mialo sie kompa z netem. teraz wystarczy sobie "wygooglac" opis przejscia. eeh, czasy psx-a :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

nie ma tutaj myslenia, glowkowania co gdzie moze byc, jak dojsc, jak ustawic, nie ma lamiglowek, zagadek

 

No to po to chyba są gry typu point&click... z tego co się orientuję, ten gatunek na PC ma się wyjątkowo dobrze.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...