Skocz do zawartości

Smartfon do 1000 zł (Xiaomi)


Recommended Posts

Cześć, przymierzam się do kupna nowego telefonu, z racji tego iż mój obecny telefon Xiaomi Redmi Note 3 powoli odmawia posłuszeństwa. Chciałbym się przesiąść na nowszy model telefonu tej samej marki. No i właśnie jaki telefon wybrać? Nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem. Na pewno chciałbym, aby bateria trzymała cały dzień. Telefon służy mi, oprócz dzwonienia, do przeglądania neta, fejsa, insta, youtuba. Praktycznie zero grania w gry. Takie podstawowe rzeczy. Najpierw przymierzałem się do kupna Redmi Note 9, ale polecono mi POCO X3 Pro, który będzie miał premierę na dniach. Faktycznie ma lepsze parametry? Tak sobie pomyślałem, że skoro ma lepsze bebechy, to bardzo możliwe, że i bateria będzie krócej trzymała. Co myślicie. Może macie jeszcze inne pomysły. Przypominam, budżet do 1000 zł.

 

https://www.x-kom.pl/p/594259-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-9-4-128gb-black.html#Specyfikacja

https://allegro.pl/premiery/xiaomi-poco-x3-pro-9g8v6gWKjSL

Link to post
Share on other sites
W dniu 26.03.2021 o 22:16, KwantowyYebaka napisał:

Ja bym brał masz jeszcze kilka dni do premiery poszperaj sobie na necie nchociaż według mnie nic na tą chwilę nie ma nic lepszego za te pieniądze

Podzespoły to nie wszystko ;)

Mam Poco X3 NFC, Redmi Note 9 Pro i od miesiąca Realme 7 Pro. Xiaomi leży pod względem działania systemu. Po instalacji większej ilości aplikacji MIUI glupieje i ubija wszystko co się da. Od premiery do teraz nic z tym nie zrobiono i sądzę że Poco X3 Pro też tak będzie się zachowywał. 

Gdybym stał przed wyborem telefonu do 1000zl to bez wahania dołożył bym 100zł i polował na Realme 7 Pro. 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, DjXbeat napisał:

Po instalacji większej ilości aplikacji MIUI glupieje i ubija wszystko co się da. Od premiery do teraz nic z tym nie zrobiono i sądzę że Poco X3 Pro też tak będzie się zachowywał.

ubijanie aplikacji w miui jest znane przynajmniej od 2015 roku (jak nie od początków istnienia), więc nic z tym już (nigdy) nie zrobią

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 29.03.2021 o 11:57, KwantowyYebaka napisał:

Spoko możesz napisać po kilku dniach jak się sprawuje warto znać opinie kogoś z pierwszej ręki

Do końca tygodnia powinien dojść, po kilku dniach użytkowania opiszę moje wrażenia. Chociaż już teraz podejrzewam, że wrażenia będą pozytywne, bo to będzie przesiadka z Redmi Note 3 czyli skok dość duży.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...