Skocz do zawartości

Fotel gamingowy na lata - jakość najważniejsza


Recommended Posts

Cześc, skłaniam się niebawem do kupna fotela. Priorytetem jest jakość wykonania i żeby się nie skrzywił po pół roku jak te wszystkie z JYSKa. Jestem dosyć małych rozmiarów, 173cm/78kg. Ważne żeby miał podłokietniki, poduchę pod lędźwie i kark. Myślałem o tym: https://www.x-kom.pl/p/519521-fotel-gamingowy-silver-monkey-smg-450-czarno-szary-tkanina.html

 

Budżet właśnie do max 600 zł, mam nadzieję, że coś się uda. Prosiłbym o opinie osób, które posiadają któryś z foteli przynajmniej z 3 miesiące i mają jakieś rozeznanie. 

Link to post
Share on other sites

Widzę, że nikt nie odpisał, to powiem coś od siebie. Fotel, który zaproponowałeś to na pewno nie jest sprzęt na lata, gdyż ma taki sam mechanizm jak wszystkie tanie fotele takie za 2 stówki. O ile może się nie rozpadnie po roku to skrzypieć zacznie na pewno i uwierz, ze to nie będzie ciche skrzypienie. Moim zdaniem powinieneś dozbierać i poszukać czegoś w wyższym budżecie, renomowanej firmy. A jeśli chcesz już kupować chiński fotel to szukałbym czegoś tańszego, byle tylko miało oparcie głowy (ja kupiłem taki fotel z oparciem za 350 zł). 

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ze 3 lata temu chińczyka, czy nie, sam nie wiem, co to do końca było, ale brand nazywał SpeedLink i stanowczo odradzam te tanie fotele. W pierwszym odczuciu na plus wydawał się masywny i dobrze wykonany, ale po jakimś czasie zaczął skrzypieć, stękać, a pokrycie z ekoskóry zaczęło pękać. (nie wspominam o pająku z tworzywa, z którego po czasie wypadały kółeczka)
Chciałem kupić typowy fotel ergo, ale sensowne modele to koszt ponad 2000zł, co dla mnie jest dość zaporową ceną. Za namową kumpla kupiłem fotel od Yumisu (powiedział: mam i jest git - chłop przekonał)
Po pół roku jestem z niego szalenie zadowolony, bo poprzedni już tym czasie zaczynał wydawać jakieś odgłosy. Poduszki pod lędźwie i szyję są duże i miękkie, nie odkształcają. Pająk jest wykonany z metalu i waży swoje - to był dla mnie przeważający argument. Ja mam model 2050, przy wzroście 175 cm pasuje idealnie. Dla większych zawodników jest model 2052, który ma większe maksymalne obciążenie, szersze siedzisko i wyższe oparcie.
Tak jak wspominałem wyżej, mam go pół roku i najmniejszych problemów z nim nie mam - oby tak zostało. Stanowczo przemęcz się jeszcze chwile, dozbieraj i będziesz bardziej i dłużej zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...