Skocz do zawartości

2 konta na Benchmark.pl i Forum


Recommended Posts

1 minutę temu, jacekgothic napisał:

No, to się logujesz na forum, w czym problem?

Chce się zalogować na stronie głównej Benchmark.pl muszę założyć oddzielne konto. To jak są konta powiązane skoro na stronie głównej trzeba założyć oddzielne konto?? Wpisuje e-mail z konta forum, nazwę z forum i twierdzi na stronie głównej, ze nie ma takiego konta. Po chińsku pisze? :P 

Link to post
Share on other sites

Najwyraźniej po weryfikacji Twojej działalności na forum nie życzą sobie, żebyś na portalu pisał cokolwiek w komentarzach.

Będą powiązane jak założysz, obecnie co ma być powiązane?

3 minuty temu, ZVS napisał:

Po chińsku pisze? :P 

Grzeczniej, bo wylecisz na dłużej niż tydzień :>

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

W dniu 20.02.2013 o 18:24, TheSpeed napisał:

Konta na forum połączone są z portalem, więc ....  zajmuje się Administrator Portalu. By się z nim skontaktować, należy skorzystać z tego formularza i kierować swoją prośbę do działu Administracja serwisem. Administracja Forum nie odpowiada za opóźnienia i nieporozumienia tam wynikłe.

 

Tam pytaj: https://www.benchmark.pl/kontakt.html

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, jacekgothic napisał:

Najwyraźniej po weryfikacji Twojej działalności na forum nie życzą sobie, żebyś na portalu pisał cokolwiek w komentarzach.

Będą powiązane jak założysz, obecnie co ma być powiązane?

Za to powinieneś dostać urlop bo to jest chamskie z twojej strony i tyle w temacie. Mnie pouczacie, a sami przeginacie. 

 

11 minut temu, jacekgothic napisał:

w czym problem?

To tez było nie przyjemne bo liczyłem na wyjaśnienie, ale nie po co, lepiej drwić z kogoś i grozić tylko banami. 

6 minut temu, jacekgothic napisał:

Grzeczniej, bo wylecisz na dłużej niż tydzień :>

Nie groź mi bo niczym ci nie ubliżyłem, ani nie obraziłem, jak nie rozumiesz emotikonek to nie moja wina. 

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, jacekgothic napisał:

Po za tym, jaki użytkownik, taka odpowiedź.

Obrażam cię Administratorku?? Nie!!! To nie zaczepiaj nikogo bo sam prowokujesz i banujesz jak małe dziecko w piaskownicy. 

Co za chamstwo na tym forum chodzbys nie wiem jak starał się być grzeczny i kulturalny to sami chamstwem rażą i prowokują. Beszczelni ludzie. 

 

Możesz usunąć moje konto bo w tym jesteś the besciack. Tylko nie będziesz miał ofiary na forum do chejtu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...