Skocz do zawartości

Brother MFC-J3930DW - Machine Err FE00


Recommended Posts

21 minut temu, BlackCoffe napisał:

Właśnie mnie o to chodziło,

To trzeba się wyrażać jaśniej, bo nikt nikomu w myślach nie czyta...

 

23 minuty temu, BlackCoffe napisał:

czy jak autor sam zmieni firmware to nie straci gwarancji. 

Nic nie zmieni, tylko wrzuci taki sam, lub zaktualizowany, a takie aktualizacje są wykonywane zazwyczaj automatycznie z poziomu PC, więc niby czemu ma stracić gwarancję?

 

Po co próbować zmieniać język w serwisowym, skoro powinno się to robić w zwykłym menu, a skoro nie było tam polskiego, to całkiem możliwe, że w drukarce był ustawiony region bez PL, więc w takim przypadku trzeba inny firmware, w którym jest polski, lub najpierw zmienić region, później język w zwykłym menu.

 

@fmx_fenixgdzie kupowałeś tą drukarkę?

https://i.imgur.com/7q8luLi.png

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, jacekgothic napisał:

Nic nie zmieni, tylko wrzuci taki sam, lub zaktualizowany, a takie aktualizacje są wykonywane zazwyczaj automatycznie z poziomu PC, więc niby czemu ma stracić gwarancję?

W którymś sprzęcie miałam napisane, że ingerencja w firmware powoduje utratę gwarancji. 

Link to post
Share on other sites

No poważnie, nie jestem pewna czy to nie był router. Chyba miało to na celu odstraszenia niedoświadczonych użytkowników od uszkodzenia sobie sprzętu. Zdziwiłam się bo to przecież proste.

Link to post
Share on other sites
14 minut temu, BlackCoffe napisał:

był router.

Więc widziałaś to (pewnie jakiegoś TP-linka)

 

https://i.imgur.com/R7H6Ggw.png

 

Nie jest to ostrzeżenie, przed "ingerencją" w ustawienia (które można zresetować), tylko wrzuceniu nieodpowiedniej wersji firmwaru do urządzenia.

Ja cały czas pisałem o odpowiednim pod dane urządzenie.

2 godziny temu, jacekgothic napisał:

wrzuci taki sam, lub zaktualizowany,

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...